В урочистій обстановці 20 березня в НТУУ “КПІ” було підведено підсумки та нагороджено переможців VI Всеукраїнського конкурсу “Молодь – енергетиці України – 2007”. Організаторами конкурсу виступили Міністерство палива та енергетики України, Міністерство освіти та науки України, НАН України, НТУУ “КПІ”, галузеві інститути, громадські організації України.

Організатори прагнули до широкого залучення молодих фахівців сфери енергетики, молодих учених, провідних фахівців НАН України, вищих навчальних закладів, інститутів, компаній та організацій Мінпаливенерго, громадських науково-технічних організацій до вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності й надійності енергетики України. У конкурсі взяли участь 56 учасників (кандидати наук, асистенти, аспіранти, інженери, студенти) з 16 міст (Київ, Львів, Харків, Енергодар, Українка та ін.) та 25 організацій (у т.ч. НТУУ “КПІ”).

Конкурсанти представляли свої роботи в таких номінаціях: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, відновлювані джерела енергії, електроенергетика, екологія в енергетиці, енергозбереження та енергоменеджмент, енергобезпека.

У залі засідань Вченої ради відбулося нагородження молодих енергетиків, чиї роботи визнано кращими. Присутніх, зокрема, привітали проректор НТУУ “КПІ” проф. Г.Б.Варламов, директор ІЕЕ, голова конкурсної комісії проф. А.В.Праховник; проф. Л.О.Кєсова та ін. Відрадно, що серед переможців – чимало представників нашого університету. Дипломи першого ступеня і наручні годинники з іменними написами отримали Антон Стелюк (ФЕА, асистент кафедри автоматизації енергосистем) та Анатолій Чернявський (ІЕЕ, асистент кафедри електропостачання), Роман Гречаний та Вадим Макодим (ТЕФ, студенти кафедри атомних електростанцій та інженерної теплофізики); дипломи другого ступеня та інженерні калькулятори було вручено, зокрема, Максиму Канайкіну (ТЕФ, магістрант кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій), Олександру Семеняку (ТЕФ, асистент кафедри атомних електростанцій та інженерної теплофізики), Володимиру Задвернюку (ІЕЕ, асистент кафедри теплотехніки та енергозбереження), Юрію Гайденку та Сергію Цивінському (ФЕА, асистенти кафедри електромеханіки), Олені Можаровській (ІЕЕ, аспірантка кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв), Олегу Закладному (ІЕЕ, асистент кафедри електропостачання); дипломи третього ступеня та книги історичних нарисів про розвиток Київської енергосистеми отримали Віра Степанова (ІЕЕ, асистент кафедри електропостачання), Олексій Лакіза (ТЕФ, магістрант кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій), Ігор Піщенюк (ІЕЕ, студент кафедри електропостачання), Дмитро Котов (ТЕФ, студент кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій). Їх дослідження стосувалися проблем паливно-енергетичних ресурсів, теплової й атомної енергетики, електроенергетики, екології в енергетиці та енергозбереження й енергоменеджменту.

Apr 4, 2008 || Автор: Н.Вдовенкo