ІЕЕ

Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

[05-09.06.2017] V міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи»

Запрошуємо до участі у V міжнародній конференції «Інтелектуальні енергетичні системи», з 5 по 9 червня, 2017 р. м. Київ, Україна.

[15.01.2017, 28.01.2017] ХVІ Всеукраїнський конкурс «Молодь енергетиці України 2016: Відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків»

Мета конкурсу «Молодь енергетиці України 2016» полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників р

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Ними пишається ІЕЕ

Кампус КПІ. Артстіна - ІЕЕ http://artwall.kpi.ua/#iee

Приємно, коли твій факультет (інститут) називають серед кращих в університеті. Є багато критеріїв для порівняння. Зокрема, вдалі виступи вихованців на олімпіадах та конкурсах, цікаві фахові публікації, наявність іменних стипендіатів та ін.

Премія Президента України – молодим енергетикам

Спільному науковому проекту, який реалізовували молоді науковці з КПІ ім. Ігоря Сікорського", ХПІ та академічних установ – Інституту електродинаміки НАН України та Інституту технічної теплофізики НАН України, присуджено Премію Президента України для молодих учених 2016 року.

Про роки студентські. До 70-річчя гірничого факультету (сьогодні – ІЕЕ)

Колектив КПІ. Перший курс - перший виїзд АГ-6  на сільськогосподарські роботи, 1961р.

Спробую донести читачеві особливості моєї студентської групи АГ-6 у складі колишнього гірничого факультету КПІ, її вплив на подальші зміни в житті і статусі названого факультету в результаті наукової, педагогічної, громадської діяльності випускників цієї групи.

Вітаємо лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2016 року!

2016.11.17 Премії Президента України для молодих вчених 2016 року!

Вітаємо співробітників НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», яким Указом Президента України №509/2016 від 17 листопада 2016 року присуджено премію Президента України для молодих вчених 2016 року:

Підвищення енергоефективності: можливості університету – на службу району

Під час наради в Солом'янській РДА

Наприкінці жовтня 2016 в приміщенні Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації за участю фахівців Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбулася нарада щодо розгляду питання ресурсо- та енергоефективності в Солом'янському районі.

Враження від стажування у Польщі

Польща. У підземній каплиці Святої Кінги в соляній шахті в місті Величка

Наші студенти все впевненіше почуваються за кордоном. Вони не лише багато подорожують, навчаються за програмами подвійних дипломів, а й проходять стажування за численними європейськими проектами. Наводимо враження від стажування студентки ІЕЕ Ілони Бочкарьової.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ