ІЕЕ

Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

Відкриття IV Міжнародної науково-технічної та навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17»

2017.05.25-27 Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17

25 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу IV Міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17».

Енергоефективність починається з дитячого садочка

2017.02. Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти

Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти "Енергоефективність у територіальних громадах" пройшов у лютому 2017 р. в аудиторії ім. А.В.Праховника в Центрі підготовки енергоменеджерів ІЕЕ.

Суходуб Ірина Олегівна: від студентки – до фахівця з енергоефективності

Суходуб Ірина Олегівна

Знайомтесь, ця весела, креативна і доброзичлива дівчина – доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Ірина Олегівна Суходуб. У щорічному конкурсі КПІ ім. Ігоря Сікорського вона перемогла в номінації "Молодий викладач-дослідник".

[05-09.06.2017] V міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи»

Запрошуємо до участі у V міжнародній конференції «Інтелектуальні енергетичні системи», з 5 по 9 червня, 2017 р. м. Київ, Україна.

[15.01.2017, 28.01.2017] ХVІ Всеукраїнський конкурс «Молодь енергетиці України 2016: Відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків»

Мета конкурсу «Молодь енергетиці України 2016» полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників р

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Ними пишається ІЕЕ

Кампус КПІ. Артстіна - ІЕЕ http://artwall.kpi.ua/#iee

Приємно, коли твій факультет (інститут) називають серед кращих в університеті. Є багато критеріїв для порівняння. Зокрема, вдалі виступи вихованців на олімпіадах та конкурсах, цікаві фахові публікації, наявність іменних стипендіатів та ін.

Премія Президента України – молодим енергетикам

Спільному науковому проекту, який реалізовували молоді науковці з КПІ ім. Ігоря Сікорського", ХПІ та академічних установ – Інституту електродинаміки НАН України та Інституту технічної теплофізики НАН України, присуджено Премію Президента України для молодих учених 2016 року.

Про роки студентські. До 70-річчя гірничого факультету (сьогодні – ІЕЕ)

Колектив КПІ. Перший курс - перший виїзд АГ-6  на сільськогосподарські роботи, 1961р.

Спробую донести читачеві особливості моєї студентської групи АГ-6 у складі колишнього гірничого факультету КПІ, її вплив на подальші зміни в житті і статусі названого факультету в результаті наукової, педагогічної, громадської діяльності випускників цієї групи.

Сторінки