ІЕЕ

Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

2017.06.6-9 «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

6 червня в нашому університеті розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17». Організаторами конференції виступили Національна академія наук України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та низка інших установ і організацій.

Європейський досвід енергозбереження через суспільні обговорення

2017.04.04 Захист результатів  енергоаудиту студентами ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Для розвиненої Європи типовими є громадські слухання, на яких обговорюються важливі інвестиційні, соціальні та екологічні питання.

Конкурс "Молодь енергетиці України–2016"

2017.04.20 Учасники та переможці ХV- Всеукраїнського конкурсу Молодь енергетиці України (МЕУ - 2016)

Відкритий конкурс молодих учених та енергетиків "Молодь – енергетиці України" (МЕУ) є щорічним. Він проводиться Всеукраїнською радою ветеранів праці енергетики України (відповідальний – Герой України С.І.Поташнік) та нашим університетом (відповідальний – проректор з наукової роботи КПІ ім.

Студенти КПІ – переможці олімпіади з енергетичного менеджменту

2017.04.24-27 Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Енергетичний менеджмент"

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Енергетичний менеджмент" пройшов у КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 24 по 27 квітня 2017 р. В олімпіаді взяли участь 14 провідних ВНЗ України.

Відкриття IV Міжнародної науково-технічної та навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17»

2017.05.25-27 Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17

25 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу IV Міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи – РЕМS’17».

Енергоефективність починається з дитячого садочка

2017.02. Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти

Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти "Енергоефективність у територіальних громадах" пройшов у лютому 2017 р. в аудиторії ім. А.В.Праховника в Центрі підготовки енергоменеджерів ІЕЕ.

Суходуб Ірина Олегівна: від студентки – до фахівця з енергоефективності

Суходуб Ірина Олегівна

Знайомтесь, ця весела, креативна і доброзичлива дівчина – доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Ірина Олегівна Суходуб. У щорічному конкурсі КПІ ім. Ігоря Сікорського вона перемогла в номінації "Молодий викладач-дослідник".

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Ними пишається ІЕЕ

Кампус КПІ. Артстіна - ІЕЕ http://artwall.kpi.ua/#iee

Приємно, коли твій факультет (інститут) називають серед кращих в університеті. Є багато критеріїв для порівняння. Зокрема, вдалі виступи вихованців на олімпіадах та конкурсах, цікаві фахові публікації, наявність іменних стипендіатів та ін.

Сторінки