ІЕЕ

Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

ІЕЕ презентує результати енергетичного обстеження

Студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту  КПІ ім. Ігоря Сікорського провели торік енергетичне обстеження та тепловізійну зйомку в 27 закладах освіти Солом'янського району м. Києва.

Валерію Івановичу Дешку – 70!

Валерій Іванович Дешко

22 вересня 2017 року завідувач кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Валерій Іванович Дешко святкував свій ювілей. Все життя цієї видатної людини, науковця і талановитого педагога пов'язано з Київським політехнічним інститутом.

Віктору Георгійовичу Кравцю – 80!

В.Г. Кравець

9 жовтня 2017 р. виповнилося 80 років професору кафедри геобудівництва та гірничих технологій Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Віктору Георгійовичу Кравцю.

Закріплення спеціальностей і спеціалізацій за кафедрами ІЕЕ

Віктору Михайловичу Сліденку – 70!

В.М.Сліденко

15 липня 2017 року виповнилося 70 років доценту кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв ІЕЕ, кандидату технічних наук Віктору Михайловичу Сліденку.

П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

2017.06.6-9 «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

6 червня в нашому університеті розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17». Організаторами конференції виступили Національна академія наук України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та низка інших установ і організацій.

Європейський досвід енергозбереження через суспільні обговорення

2017.04.04 Захист результатів  енергоаудиту студентами ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Для розвиненої Європи типовими є громадські слухання, на яких обговорюються важливі інвестиційні, соціальні та екологічні питання.

Конкурс "Молодь енергетиці України–2016"

2017.04.20 Учасники та переможці ХV- Всеукраїнського конкурсу Молодь енергетиці України (МЕУ - 2016)

Відкритий конкурс молодих учених та енергетиків "Молодь – енергетиці України" (МЕУ) є щорічним. Він проводиться Всеукраїнською радою ветеранів праці енергетики України (відповідальний – Герой України С.І.Поташнік) та нашим університетом (відповідальний – проректор з наукової роботи КПІ ім.

Студенти КПІ – переможці олімпіади з енергетичного менеджменту

2017.04.24-27 Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Енергетичний менеджмент"

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Енергетичний менеджмент" пройшов у КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 24 по 27 квітня 2017 р. В олімпіаді взяли участь 14 провідних ВНЗ України.

Сторінки