Ви є тут

Запрошує Інкубатор інноваційних ідейДорогі друзі, як добре, що ви читаєте цю статтю! Запитаєте чому? Тому що ця стаття може змінити ваше життя, допоможе реалізуватися та стати успішним підприємцем. Адже у ній мова йтиме про надзвичайно цікаву та дієву організацію на теренах КПІ – Інкубатор інноваційних ідей.

Як показує статистика, загальна частка енергійних та заповзятих людей у нашому суспільстві складає 5-7%. Це означає, що в КПІ вже під час навчання близько 1500 студентів мають унікальні навички або власні ідеї, які б хотіли втілити в життя. Але той, хто наважиться реалізувати власну справу, часто стикається з безліччю перешкод, про які він і не здогадувався. Заважає також складна економічна ситуація в країні, жорстка конкуренція на світовому ринку. 

Саме це стало поштовхом для Наукового парку і профспілки студентів НТУУ "КПІ" у створенні Інкубатора інноваційних ідей у 2010 році. Ця організація допомагає активізувати найкращу і талановиту молодь КПІ. Студенти можуть звертатися до Інкубатора за допомогою, консультацією, можливим пошуком партнерів та інвесторів для власної ідеї.

Основні цілі, які ставить перед собою Інкубатор інноваційних ідей:

  • полегшення механізму реалізації інноваційних студентських проектів та вихід студентів на ринок із власними бізнес-ідеями;
  • допомога максимально великій кількості творчих студентів у реалізації своїх проектів;
  • допомога інвесторам в обранні якісних бізнес-проектів.

Тепер про те, як працює  Інкубатор інноваційних ідей та як саме ми втілюємо студентські ідеї в життя.

Спочатку студент приносить свою ідею до координатора  Інкубатора інноваційних ідей на своєму факультеті, який допомагає оформити усі необхідні папери та подає заявку до  Інкубатора. Крім того, ідею можна принести і безпосередньо в Інкубатор інноваційних ідей. Аналізує заявку, визначає її актуальність Наглядова рада, до складу якої входять досвідчені вчені. Далі члени команди енергійних, талановитих студентів та аспірантів, які постійно працюють з проектами на добровільній основі, допомагають розробити бізнес-проект. Проекти проходять експертизу, опрацьовуються та обирається стратегія їх просування. Партнери-експерти допомагають у наступних напрямах: розвиток бізнесу, розвиток продуктів, техніко-технологічне забезпечення, захист інтелектуальної власності, маркетинг, юридичний і фінансовий консалтинг, бухгалтерські аспекти. Для найбільш конкурентоспроможних проектів командою  Інкубатора формуються презентаційні матеріали. А далі в Науковому парку проводяться зустрічі з інвесторами, партнерами, потенційними клієнтами. Таким чином студентська ідея отримує життя!

Окрім реалізації проектів,  Інкубатор інноваційних ідей організовує тренінги для формування студентів-підприємців. Це різноманітні майстер-класи, зустрічі з відомими людьми, які досягли успіху в бізнесі, навчальні тренінги, що проводять досвідчені юристи, бухгалтери, інвестори. Проявіть себе, відкрийте нові можливості для розвитку: ви можете здобути навичок "гри в команді", навчитися управляти проектами, ефективно проводити переговори. Розвивайте свої лідерські якості та ораторську майстерність разом зі своїми друзями – студентами КПІ.

Ви можете зробити Інкубатор інноваційних ідей ще кращим! Як? Кожен студент – яскрава, неповторна і талановита особистість! Станьте членами  Інкубатора інноваційних ідей та допомагайте студентам-науковцям, студентам-підприємцям реалізовувати їх власні ідеї. Для вас це стане великим досвідом для подальшого життя та роботи. Окрім того, праця в середовищі наполегливих, заповзятих та енергійних студентів надихає на нові здобутки.

Дорогі друзі, ми впевнені, що дочитавши цю статтю, ви замислитесь над тим, яким повинно бути ваше майбутнє. Дійте вже зараз. Звертайтесь до  Інкубатора інноваційних ідей – ми завжди готові прийти на допомогу. Адже ми працюємо заради студентів, заради їх самовдосконалення, розвитку, самореалізації. Не бійтесь, не залишайте свої проекти нереалізованими, передчасно ховаючи їх через неспроможність довести до кінця. Принесіть їх до Інкубатора інноваційних ідей – разом ми зробимо вашу мрію реальністю! Чекаємо на вас! Пам'ятайте: об'єднавшись разом у могутню інтелектуальну силу, студенти КПІ здатні покращити нашу країну та рідний університет!

Олена Панченко, керівник рекламної групи
Контакти: info@incubator.kpi.ua, тел. 096-956-26-41

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій