Найближчі події

[1.02-10.06.2017] Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe»

Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe»

1 лютого 2017 року розпочалась Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe» (далі ІТ-Олімпіада). До участі в цьому заході запрошені студенти вищих навчальних закладів України, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інші.

[до 31.03.2017] ІІ частина щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

ІІ частина щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Картинна галерея ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів та співробітників нашого університету, а також гостей взяти участь у ІІ частині щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

Приймаються оформлені фотографії на вільні теми та цікаві роботи з комп'ютерної графіки.

[подача заявок до 05.04.2017] Набір на курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки"

Оголошено черговий набір на курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" - Весна 2017.

[6-7.04.2017] Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща

Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща

[6-7.04.2017, доповіді до 15.03] Конференція «Сучасні підходи до управління підприємством»

Шановні науковці, молоді вчені та аспіранти! Запрошуємо Вас взяти участь у VІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні підходи до управління підприємством» за такими тематичними напрямками:

[13.04.2017 / 10:00] XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти»

XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: гуманістичний зміст мегатехнологічного світу пройде 13 квітня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського

[3-14.04.2017] Оголошується прийом до докторантури

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" оголошує прийом до докторантури університету в 2017 рік.

Термін підготовки – 2 роки з відривом від виробництва.

Сторінки