Найближчі події

[28-30.06.2017, доповіді до 1.06] Конференція „Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта”

XVIII Міжнародна науково-технічна конференція „Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта” відбудеться
28 - 30 червня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ

Основні напрямки

[до 30.06.2017] Тестовий доступ до онлайн-колекції журналів міжнародної компанії DeGruyter

До 30 червня 2017 р. Бібліотека КПІ пропонує тестовий доступ до онлайн-колекції журналів міжнародної компанії DeGruyter в локальній мережі університету.

Етапи вступної кампанії, cтроки прийому заяв і документів, вступних випробувань, конкурсного відбору та зарахування на навчання

Кампус КПІ. Приймальна комісія університету

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників проводиться в строки, визначені в правилах прийому:

[до 08.07.2017] МУФ оголошує конкурс на заміщення посад

Приватний вищий навчальний заклад "МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ" оголошує конкурс на заміщення посад (д.н., проф., канд. наук, доц., науковий ступінь, вчене звання відповідно до профілю кафедри), які будуть вакантні з 01 вересня 2017 року по кафедрах:

[25-31.08.2017] Прийом документів на конкурс до аспірантури

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому до Університету.

[до 25.09.2017] Набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізації „Економічна кібернетика”

Проводиться набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізації „Економічна кібернетика” на 2017-2018 н.р. за формою післядипломної освіти.

[з 01.10.2017] КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) оголошує набір слухачів на підготовчі курси на 2017 – 2018 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Сторінки