Запрошуємо ближче познайомитися з нашим ФСП

2011 року після закінчення школи Євген вступив на факультет соціології та права КПІ. Навчання закінчив заочно.

У травні 2015 року пішов добровольцем на війну, залишивши батькам записку: «Я вас люблю, але мушу йти». Він поїхав на Донеччину захищати Україну, долучившись до полку спеціального призначення «Азов».

Отримав нагороди за оборону Маріуполя, відзнаку учасника АТО — добровольця, медаль «Захиснику Вітчизни».

У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, прибув у місце розташування полку «Азов» київської тероборони. 3 березня Євген у складі групи мав виявити передній край ворога біля селища Ворзель і закріпитись на позиції. Проте росіяни вже проривалися до Бучі, тому група отримала наказ затримати ворожі сили, щоб лінія оборони встигла закріпитись.

Під час тяжкого бою, який тривав понад 7 годин, групу Євгена намагалися взяти в оточення. Євген зазнав тяжкого поранення від міни. Залишившись на позиції, тримав периметр і загинув, виконавши свій обов’язок.

Вічна памʼять герою!