Ви є тут

Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського (оновлено)Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1052, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» та з метою посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм та «Правил пожежної безпеки в Україні»,

ПРОПОНУЮ:

1. Призначити відповідальними особами за протипожежний стан території, будівель та споруд Університету (Додаток 1 та Додаток 2).
2. Директору студмістечка Іщенку О.А. та відповідальним особам за протипожежний стан на об'єктах студмістечка організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території студмістечка.
3. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів та відповідальним особам за протипожежний стан організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території навчальних корпусів.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.

Ректор М.З. Згуровський

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 5-51 від 03.04.2018 Про внесення змін до розпорядження №5-48 «Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського» від 30 березня 2018 року

Скачати оригінали документівРозмір
PDF icon Текст наказу 5/51 [text, ukr, .pdf]1.25 МБ
PDF icon Текст наказу 5/48 [text, ukr, .pdf]1.32 МБ
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій