Ви є тут

ОголошенняІнформація про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки докторів філософії на третьому (освітньо-науковому) рівні за спеціальностями НТУУ "КПІ"

ВІДОМОСТІ про навчально-методичне забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти - Додаток 5 до Ліцензійних умов (ПКМУ № 1187 від 30.12.2015 р.)Київський політехнік, 2016, № 17 (у .pdf форматі)

http://kpi.ua/files/1617.pdf

Вийшов з друку 17 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.Вітаємо переможців Всеукраїнського відеоконкурсу «Візитівка мого університету»!

За результатами Всеукраїнського відеоконкурсу «Візитівка мого університету», який завершився нещодавно, студенти нашого факультету кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Глебов Д. О., Онищук І. С. та Данчук А. О.Увага!!!

Увага!!! У Правилах прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбудуться зміниВихідні дні у червні

літо

У зв’язку зі святкуванням Трійці 19 червня 2016 року та Дня Конституції України 28 червня 2016 року вихідними днями є:Вітаємо Юрія Миколайовича Кузнецова

Золота медаль "Видатний винахідник" Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Вітаємо професора кафедри конструювання верстатів та машин ММІ, академіка АН вищої освіти України, д.т.н. Юрія Миколайовича Кузнецова з нагородженням золотою медаллю "Видатний винахідник" Всесвітньої організації інтелектуальної власності![з 16.05.2016] Відпочинок співробітників і студентів НТУУ "КПІ"

Відпочинок 2016

Оздоровчий сезон – 2016 для студентів і співробітників КПІ незабаром буде відкрито, а з цим прийде пора канікул і відпусток. Щоб цей час провести максимально ефективно й корисно, радимо завчасно подбати про місце свого відпочинку.Довідка про зміни до кошторису по КПКВК 2201160Штатний розпис [2016]

Штатний розпис за програмою КПКВ 2201160 "Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ та ІУ рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики" на 2016 рік по Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут"Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі стартапів «Sikorsky Challenge 2016»

Sikorsky Challenge 2016

Науковий парк «Київська Політехніка», НТУУ «КПІ» та Інноваційна Екосистема «Sikorsky Challenge» запрошують узяти участь у V Конкурсі стартапів, що проводитиметься у рамках V Міжнародного фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ