Ви є тут

ОголошенняКиївський політехнік, 2016, № 23 (у .pdf форматі)

http://kpi.ua/files/1623.pdf

Вийшов з друку 23 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.Наш університет отримав ім'я Ігоря Сікорського!

2016.08.17 Наказ Міністра освіти і науки України про перейменування КПІ

Наказом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич від 17 серпня 2016 року №992 "Про присвоєння імені Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут" нашому університету присвоєно ім'я його колишнього студента, видатного авіаконструктора ХХ століття І.І.Сікорського.[30.08.2016 | 10.00] Сесія науково-педагогічних працівників

Сесія науково-педагогічних працівників

30 серпня 2016 року (вівторок) у Центрі культури та мистецтв університету відбудеться щорічна сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ". Початок сесії о 10 годині.

Після закінчення на факультетах та в інститутах пройдуть засідання відповідних Рад.Списки зарахованих на ОКР «спеціаліст» та на ступінь вищої освіти «магістр»

Увага! На сайті Приймальної комісії опубліковані списки зарахованих на ОКР «спеціаліст» та на ступінь вищої освіти «магістр».[31.08.2016 | 14:00] Cвято «День першокурсника»

Cвято «День першокурсника»

31 серпня 2016 року на площі Знань відбудеться святкування Дня Першокурсника - традиційного для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” заходу.Списки рекомендованих до зарахування за державним замовленням — магістри та спеціалісти, денна та заочна форми навчанняСписки зарахованих на перший курс на базі ОКР «молодший спеціаліст» — денна та заочна форма

Увага! На сайті приймальної комісії НТУУ "КПІ" опубліковано списки зарахованих на перший курс на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» — денна та заочна форма.Списки зарахованих на навчання за державним замовленням на 1 курс на базі повної загальної середньої освіти — заочна форма

На сайті Приймальної комісії опубліковано Списки зарахованих на навчання за державним замовленням на 1 курс на базі повної загальної середньої освіти — заочна форма.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ