20 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочалися заходи в межах програми Зустрічі колишніх стипендіатів DAAD (Німецька служба академічних обмінів). Тема Зустрічі «Погляд поверх кордонів: роль університетів в громадянському суспільстві». Участь у ній беруть стипендіати DAAD з усіх областей України.

На церемонії відкриття учасників Зустрічі привітали перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, заступник Генерального секретаря DAAD Ульрих Гротус, заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні доктор Ернст Райхель.

Після відкриття учасники працюють у форматі панельної дискусії на тему «Академічна мобільність, відтік мізків, циркуляція мізків».

Заходи у межах Зустрічі триватимуть і 21 квітня. Проходитимуть вони у формі трьох паралельних воркшопів: «Освіта дослідника», «Університети та економіка» і «Мовні надбання в міжнародних програмах».

На фото: учасників зустрічі вітає заступник Генерального секретаря DAAD Ульрих Гротус