26 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав ректор Талліннського технічного університету Яак Аавиксоо.

З гостем зустрілися перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора університету, начальник відділу міжнародних проектів Сергій Шукаєв, директор Інституту післядипломної освіти Інна Малюкова.

Учасники зустрічі обговорили низку питань щодо можливостей реалізації спільних проектів, зокрема і з залученням до роботи над ними студентської молоді.

Яак Аавиксоо також  відвідав Науково-технічну бібліотеку університету, оглянув пам'ятники на Алеї видатних учених, життя і діяльність яких була пов'язана з Київською політехнікою, експозиції Державного політехнічного музею та його Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського.