Вітаємо Сергія Івановича Сидоренка!

2017.05.17 Нагородження професора Сидоренка С.І. медаллю НАН України "За наукові досягнення"

Вітаємо член-кореспондента Національної академії наук України, наукового керівника кафедри фізики металів, проректора університету з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), професора Сергія Івановича Сидоренка з нагородженням медаллю Національної академії наук України "За наукові досягнення".

Відзнака Національної академії наук України “За наукові досягнення” є однією з найвищих персональних відомчих нагород за визначні досягнення у розвиткові фундаментальних і прикладних наукових досліджень, підвищенні міжнародного авторитету вітчизняної науки і її провідних шкіл, реалізації соціальної і економічної політики держави, розробці й впровадженні нових наукових рішень, ефективних технологій та зміцненні науково-технічного потенціалу України вагомими здобутками.

Відзнакою нагороджуються наукові працівники установ і організацій НАН України, які досягли значних успіхів у відповідних сферах діяльності.

Причіплений файлРозмір
PDF icon 2017-05-17-sydorenko.pdf458.25 КБ