День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітей та дорослих: дітей – бо вже зранку під подушкою на них чекають довгоочікувані подарунки; дорослих – бо найбільшим щастям є робити подарунки дітям в обмін на їх щасливі й усміхнені обличчя.

Студенти НТУУ "КПІ" не скупляться на добрі справи – дарувати свято оточуючим, дарувати радість тим, хто цього потребує. Молоді аматори-політехніки завітали до дітей школи-інтернату № 2 м. Києва з виставою "Іде Святий Миколай", теплими словами привітань та "миколайчиками". Діти були у захопленні – щасливі оченята випромінювали радість та вдячність.

Тож нехай і надалі традиція в день Святого Миколая приносити дітям здійснення мрій буде доброю можливістю не на словах, а на ділі виявити своє милосердя та бажання творити добро.

Інф. студмістечка