Ви є тут

ТЕФ спортивний

КПІ, без сумніву, є кращим вищим навчальним закладом країни. Тут навчається кмітлива талановита молодь, яка досягає помітних успіхів у навчанні та житті. Дуже приємно, коли вихованці нашого університету стають першими не тільки в науці, але й інших напрямах діяльності. Приміром, у спорті.

Артемій ОрєховПлавання вважається одним з найкрасивіших видів спорту, тож має чимало прихильників серед молоді. У нашому університеті є спортсмени, які виступають на змаганнях високого рівня. Студент теплоенергетичного факультету Артемій Орєхов (гр. ТЯ-12) є майстром спорту України з плавання (тренер – А. Дементьєв). Артемій – багаторазовий призер і переможець чемпіонатів України та міжнародних змагань з плавання, відкритих чемпіонатів Києва та універсіад. Цього року спортсмен став дворазовим призером Київської універсіади. Ці перемоги стали результатом величезного напруження та систематичних тренувань.

Артемій також бере активну участь у житті університету. Він є фіналістом та лауреатом 2-го сезону конкурсу "КПІ має талант". Представляв НТУУ "КПІ" на першому всеукраїнському вокальному конкурсі серед вищих навчальних закладів "Bel Canto", де став фіналістом і ввійшов до двадцятки найсильніших виконавців з усієї країни.

Віктор Бондарьков - тренер О.В.ДьяковаЗначних успіхів наші студенти досягли й у стрільбі з лука. Так, у листопаді 2013 р. у м. Донецьк відбулися всеукраїнські змагання "Кубок Донбасу", в яких взяли участь понад 150 спортсменів. Студент ТЕФ Віктор Бондарьков  (гр.ТР-11) – кандидат у майстри спорту зі стрільби з лука – посів друге місце у складі збірної команди ФСТ "Україна", зустрівшись у фіналі з членами збірної України.

Віктор почав займатися стрільбою з лука в 2011 р. на базі спорткомплексу КПІ і вже через півтора року виконав норматив КМС та ввійшов до складу збірних КПІ й міста Києва. Він не зупиняється на досягнутому і продовжує готуватися до наступних змагань та отримання звання майстра спорту.  Його тренер О.В.Дьякова вже більше десятиріччя готує КМС, МС та МСМК, виховуючи чемпіонів  і переможців не лише в спорті, а й у житті. Девізом Віктора є вислів Конфуція: "Стрільба з лука вчить нас, як треба шукати істину. Коли стрілець промахується, він не звинувачує інших, а шукає причину в самому собі".

Антон СемененкоУ цьому році студент ТЕФ Антон Семененко (гр. ТІ-21) – багаторазовий призер та переможець чемпіонатів України з дзюдо й міжнародних змагань, відкритих чемпіонатів Києва та універсіад з боксу й панкратіону – знову став переможцем Відкритого чемпіонату Києва з панкратіону та призером Третього фестивалю єдиноборств КПІ з боксу. Антон є  кандидатом у майстри спорту України з дзюдо. Його тренер – Д. Запольський.

Як справжні КПІшники, хлопці старанно та успішно навчаються, беруть участь у міжнародних конференціях та наукових зустрічах. Вони стабільно посідають перші місця, а як відомо, стабільність – ознака майстерності. Тож бажаємо їм успіхів у всіх захопленнях.

І.В.Сегеда, доц., заст. декана ТЕФ

закрити
Вхід до електронної пошти НТУУ "КПІ"

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Авторські програми на радіо КПІ

закрити

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

НТУУ «КПІ» Вхід до системи
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів
закрити

Електронні платежі

Оплата за гуртожиток Послуги зв'язку Оплата квитків
закрити

Бібліотека

Сайт бібліотеки Каталог Електронний архів