🎥 Круглий стіл «Механізм безпеки», присвячений механізованому розмінуванню в Україні

28 травня в укритті "Smart Shelter "CLUST SPACE" НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся круглий стіл на тему "Механізм безпеки". Проведено його було з ініціативи Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки Міністерства оборони України у партнерстві з ПРООН.

🎥 Відкрито R&D-лабораторію «Монтаж та експлуатація електротехнічного обладнання»

9 червня для студентів і працівників Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського урочисто відкрила свої двері нова R&D-лабораторія "Монтаж та експлуатація електротехнічного обладнання".

🔗 Проєкт Професійного стандарту «Оператор з обслуговування та експлуатації когенераційних установок»

Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з метою створення умов для запровадження системи професійних кваліфікацій для підтвердження кваліфікації оператор з обслуговування та експлуатації когенераційних установок було подано заявку до Національного агентства кваліфікацій (від 25.09.2025, № 1177) на розроблення Професійного стандарту «Оператор з обслуговування та експлуатації когенераційних установок» та створено відповідну Робочу групу.

Конкурс "Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології"

♻️КПІшники — серед переможців VI Всеукраїнського конкурсу з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології»

КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація PCM & MAT Kosovo (Республіка Мальта)

⚙️ Під час візиту делегації міжнародної організації PCM & MAT Kosovo (Республіка Мальта) йшлося про перспективу створення на базі КПІ міжнародного навчально-тренінгового центру з протимінної безпеки та гуманітарного розмінування. Він готуватиме фахівців із виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів і управління ризиками на територіях, що постраждали від війни.

Наукова спадщина професора Валентина Чермалиха

16 квітня 2026 року минуло 100 років від дня народження заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії інженерних наук України, заслуженого професора КПІ, доктора технічних наук Валентина Чермалиха (1926-2022), який понад 30 років (1973-2006) очолював кафедру автоматизації управління електротехнічними комплексами (до1999 р. кафедра автоматизації гірничої промисловості) Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (раніше – факультет гірничої електромеханіки та автоматики).

Безпека, стійкість, інформаційні технології та екологічний моніторинг

XXIII міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики: безпека, стійкість, ІТ та екологічний моніторинг", яка пройшла у шелтері НТБ ім. Г.І. Денисенка, було приурочено до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Тому заявлена тематика доповідей та повідомлень, що пролунали під час організованої Навчально-науковим ІАТЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського конференції, набула особливої ваги.

Підписка на ІЕЕ