Ви є тут

Новини сайту Політехнічного ліцею

Підписатися на Новини сайту Політехнічного ліцею потік
Ліцей - унікальний навчальний заклад з новим підходом у роботі з учнями
Адреса URL: http://www.pl.kpi.ua
Оновлене: 18 годин 3 хвилини тому

СТИПЕНДІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Вт, 14/11/2017 - 09:10
270 переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. У понеділок, 13 листопада, їм було вручено дипломи лауреатів стипендії Президента. Серед стипендіатів наші Данило Коваленко та Анатолій Санжаровський, які стали переможцями ІІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у минулому навчальному році. Данило сьогодні вже десятикласник, а Анатолій став студентом НТУУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». “Сьогодні ми нагородили лауреатів стипендії Президента. Для нас надзвичайно важливо підтримати талановитих дітей, і стипендія Президента – це 2200 грн, які діти будуть отримувати. Серед стипендіатів є школярі і студенти. Це 270 стипендіатів, з них 150 – переможці учнівських олімпіад, 120 лауреатів конкурсу Малої академії наук, деякі з них виборюють ці стипендії вдруге і втретє поспіль”, – сказала на церемонії вручення міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Міністр подякувала вчителям та колективу Малої академія наук за те, що вони змогли створити середовище для навчання та розвитку дітей. Вона зауважила, що Мала академія наук нещодавно отримала статус центра ЮНЕСКО, що, за словами міністра, свідчить про визнання на світовому рівні системи роботи МАН з обдарованими дітьми. Виплата стипендій здійснюється Міністерством освіти та науки через Національний центр “Мала академія України” на банківські рахунки стипендіатів. Радіємо такій відзнаці наших ліцеїстів і бажаємо, щоб саме про них говорили, що стали стипендіатами вдруге чи втретє). За інформацією з сайту www.ukrinform.ua Фото Гнатенко В.М. The post СТИПЕНДІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
Категорії: Новини сайтів

ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА

Ср, 18/10/2017 - 23:03
20 жовтня о 15.00 в будівлі центру культури і мистецтв НТУУ “КПІ” відбудеться традиційне свято – День ліцеїста! Запрошуємо усіх розділити хвилюючі миті посвяти у ліцеїсти дітей, які цього року поповнили ряди нашої ліцейної родини! The post ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
Категорії: Новини сайтів

Звіт за 2016/17 н.р.

Ср, 18/10/2017 - 11:47
Звіт директора Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва на серпневій конференції за 2016/17 н.р. Звіт 2017 The post Звіт за 2016/17 н.р. appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
Категорії: Новини сайтів

Intel-Техно 2017-2018

Пн, 16/10/2017 - 16:52
У суперфіналі конкурсу Intel-Техно 2017-2018  з восьми проектів три проекти наших ліцеїстів. Це проект «Реалізація вейвлет-аналізу в середовищі Мathcad 15 для віброакустичної діагностики» ліцеїста 11 класу фізико-математичного напрямку Анатолія Войтка, проект його однокласника Вячеслава Анцибора «Використання альтернативного джерела енергії з новою системою його охолодження в напівпричепах-рефрижераторах» та проект ліцеїстів 11 класу ІТ-напрямку Ігоря Жуковського та Михайла Корешкова «Quantumhub». Серед призерів конкурсу І місце у Анцибора Вячеслава  та Моніної Наталії; ІІ місце у Войтка Анатолія, Комашні Михайла, Лисіна Сергія, Жуковського Ігоря та Корешкова Михайла; ІІІ місце у Коваленка Данила та Лазарової Софії; IV місце у Данилевича Олександра, Твердохлібова Дениса, Булави Олександра, Мартинової Марії, Киричкова Дмитра, Сліпченка Максима, Чернухіна Івана. Пишаємось наполегливістю, працелюбністю, творчістю та винахідництвом наших ліцеїстів! Безмежна вдячність науковим і педагогічним керівникам, батькам та всім, хто підтримував учасників! Призери Інтел-техно 2017-18 The post Intel-Техно 2017-2018 appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
Категорії: Новини сайтів

НАБІР В ГРУПИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 9-х класів

Вт, 10/10/2017 - 16:06
З метою підготовки учнів 9-х класів до навчання в Політехнічному ліцеї НТУУ «КПІ» м. Києва запрошуємо в групи розвитку особистості за напрямами: математика та фізика, українська мова (за бажанням). Заняття будуть відбуватись по суботах та канікулярний період з 30 жовтня по 20 грудня 2017 р.: – 30 жовтня – 3 листопада 2017р. (в канікулярний період) з 9.00 – 14.00, – по суботах – з 9.00 – 14.00 Загальна кількість занять: 36 годин з математики, 24 години з фізики, 24 години з української мови. У групах до 15 осіб. Навчання платне. Шановні батьки! Висококваліфікований колектив викладачів гарантує вашим дітям уважне ставлення, індивідуальний підхід та якісні знання. Зареєструватись За додатковою інформацією про запис, організацію та проведення занять звертатися за телефоном: 204-83-90 – Олена Вікторівна. The post НАБІР В ГРУПИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 9-х класів appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій