You are here

Новини сайту Політехнічного ліцею

Subscribe to Новини сайту Політехнічного ліцею feed
Ліцей - унікальний навчальний заклад з новим підходом у роботі з учнями
Updated: 13 hours 7 min ago

ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА

Sun, 03/12/2017 - 22:45
Кожний навчальний заклад матиме не тільки минуле, а й майбутнє лише за умови, якщо у нього буде нове поповнення.  Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» вже має своє майбутнє, адже цього року 131 щасливчик поповнив нашу ліцейну родину. 20 жовтня в нашому ліцеї особливий захід – ліцеїсти святкували свій день. В стінах Національного Технічного Університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського” зібралися педагогічний та учнівський колективи, батьки та гості, аби привітати нових членів великої та дружньої ліцейної родини. Новоприбулі ліцеїсти за участю голови учнівського самоврядування «Партнер» Моніної Наталії дали обіцянку на вірність ліцею, і цей хвилюючий момент став початком результативного та якісного навчання! Киричков Юрій Васильович звернувся до присутніх з вітальними словами, відмітив ліцеїстів, які мають високі успіхи в навчанні та з року в рік демонструють високі результати участі в предметних олімпіадах усіх рівнів. Під час концерту ми впевнились, що лише наші ліцеїсти можуть і добре вчитися, і мати неймовірні здібності та таланти. Святковий настрій присутніх закріпили відео спогадами про відпочинок у літній предметній школі та практику в Польщі. Красиве свято завершилось вокальним привітанням від 5 класу і їх чарівною невимушеністю на великій сцені. Зоряний час наших ліцеїстів ще попереду, тому бажаємо їм досягти вершин ліцейного Олімпу. ФОТОГАЛЕРЕЯ   The post ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.

МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Sun, 03/12/2017 - 22:34
21-23 листопада 2017 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру у рамках Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» відбувся фінальний етап VІІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»,     організатором якої є Національний центр “Мала академія наук України”. До команди Київської МАН увійшли і ліцеїсти Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», які вже неодноразово представляли наш навчальний заклад зі своїми проектами, винаходами та розробками. Науковими керівниками цих проектів є завідуючий лабораторією кафедри загальної фізики і фізики твердого тіла ФМФ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Козленко Олег Володимирович та інженер цієї ж кафедри ФМФ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Гаврилюк Віктор Володимирович, які вже багато років працюють у секції технічних наук наукового товариства нашого ліцею. Ми пишаємось високою оцінкою журі проектів наших ліцеїстів. Отже, І місце у номінації «Екологія та ресурсозбереження» посіла Моніна Наталія Максимівна, учениця 11 класу, авторка запатентованого проекту «Отримання електроенергії на рейках залізничної колії фотоелектричним та індукційним методами»; ІІІ місце у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології» посів Коваленко Данило Олексійович, учень 10 класу, автор запатентованого проекту «Нове життя утилізованих шин: утилізація та переробка»; ІІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» посіла Лазарова Софія Геннадіївна, учениця 11 класу, авторка запатентованого проекту «Пристрій для орієнтування фотоелектричної панелі до сонця з допомогою біметалевої пластини». Всі вони були запрошені представляти свої проекти на стартап-алеї Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET». Висловлюємо подяку за допомогу в організації участі наших учнів у цих заходах Васинюку Володимиру Олексійовичу та Кагляк Олені Володимирівні. Бажаємо нашим талановитим винахідникам успіхів у подальшій реалізації своїх інноваційних ідей та проектів та визнання як вітчизняними, так і світовими науковцями! ФОТОГАЛЕРЕЯ Фото О.В. Малішевський, Київська МАН. The post МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.

Фінансовий звіт, 2017 р.

Thu, 30/11/2017 - 10:38
kos_1_17 kos_2_17 kos_3_17 The post Фінансовий звіт, 2017 р. appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.

СТИПЕНДІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Tue, 14/11/2017 - 09:10
270 переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. У понеділок, 13 листопада, їм було вручено дипломи лауреатів стипендії Президента. Серед стипендіатів наші Данило Коваленко та Анатолій Санжаровський, які стали переможцями ІІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у минулому навчальному році. Данило сьогодні вже десятикласник, а Анатолій став студентом НТУУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». “Сьогодні ми нагородили лауреатів стипендії Президента. Для нас надзвичайно важливо підтримати талановитих дітей, і стипендія Президента – це 2200 грн, які діти будуть отримувати. Серед стипендіатів є школярі і студенти. Це 270 стипендіатів, з них 150 – переможці учнівських олімпіад, 120 лауреатів конкурсу Малої академії наук, деякі з них виборюють ці стипендії вдруге і втретє поспіль”, – сказала на церемонії вручення міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Міністр подякувала вчителям та колективу Малої академія наук за те, що вони змогли створити середовище для навчання та розвитку дітей. Вона зауважила, що Мала академія наук нещодавно отримала статус центра ЮНЕСКО, що, за словами міністра, свідчить про визнання на світовому рівні системи роботи МАН з обдарованими дітьми. Виплата стипендій здійснюється Міністерством освіти та науки через Національний центр “Мала академія України” на банківські рахунки стипендіатів. Радіємо такій відзнаці наших ліцеїстів і бажаємо, щоб саме про них говорили, що стали стипендіатами вдруге чи втретє). За інформацією з сайту www.ukrinform.ua Фото Гнатенко В.М. The post СТИПЕНДІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.

ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА

Wed, 18/10/2017 - 23:03
20 жовтня о 15.00 в будівлі центру культури і мистецтв НТУУ “КПІ” відбудеться традиційне свято – День ліцеїста! Запрошуємо усіх розділити хвилюючі миті посвяти у ліцеїсти дітей, які цього року поповнили ряди нашої ліцейної родини! The post ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА appeared first on Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій