Ви є тут

Кафедра геобудівництва та гірничих технологій (ГБ), ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського


http://geobud.kpi.ua

Кафедра геобудівництва та гірничих технологій (ГБ), Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 22, вул. Борщагівська 115, к.500, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 80 08,
Електронна пошта: geobud(at)ukr.net
Сайт:

Кафедра геобудівництва та гірничих технологій першою в Україні започаткувала підготовку таких фахівців. Тим, хто обере цей напрямок, надається можливість здобути подвійні знання в одній спеціальності через відповідні сучасні спеціалізації, стати справжніми фахівцями –універсалами, на яких завжди існує підвищений попит. Наші випускники ще під час учбових практик оцінюються роботодавцями в Києві та прилеглих регіонах. Поряд з денною та заочною формами навчання кафедра здійснює підготовку фахівців за двома спеціальностями в системі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Випускники технікумів мають можливість за 4 роки заочного навчання в МІПО здобути диплом спеціаліста КПІ ім. Ігоря Сікорського на платній основі.

Особи з дипломом про вищу освіту будь-якого ВНЗ отримують диплом спеціаліста КПІ ім. Ігоря Сікорського за 1-2 роки заочного навчання в МІПО (в залежності від спорідненості спеціальності ВНЗ з вище наведеними спеціальностями).

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій