Ви є тут

Сайти ІЕЕКафедра охорони працi, промислової та цивільної безпеки (ОППЦБ), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://opcb.kpi.ua

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки НТУУ»КПІ» створена в 1962 році на базі кафедри рудникової вентиляції гірничого факультету під назвою «Кафедра техніки безпеки та протипожежної безпеки». Пізніше вона перейменована в кафедру охорони праці, з 1998 року в кафедру охорони праці та довкілля, з 2008 року в кафедру охорони праці, промислової та цивільної безпеки.Кафедра електропостачання (ЕП), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://ep.kpi.ua/

Кафедра електропостачання була створена в Київському політехнічному інституті в 1959 році на базі кафедри гірничої електромеханіки (з 1949 р.).

Кафедра електропостачання здійснює навчання за спеціальностями «Енергетичний менеджмент» та «Електротехнічні системи електроспоживання».Кафедра інженерної екології (ІЕ), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://ecology.kpi.ua

Адреса: Україна, 03056, м.Київ, вул.Борщагівська, 115
Телефон: 204-99-17
URL: http://ecology.kpi.uaКафедра теплотехніки та енергозбереження (ТЕ), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://te.kpi.ua

Кафедра теплотехніки та енергозбереження (ТЕ, раніше загальної теплотехніки) була організована в 1986 році. Для покращення теплотехнічної підготовки студентів не теплотехнічних спеціальностей відповідно з наказом Мінвузу УРСР № 353 від 24 грудня 1985 р. "Про зміни в структурі Київського політехнічного інституту в 1985/86 учб. році", у КПІ наказом № 1-1 від 2.01.86 р.Кафедра геобудівництва та гірничих технологій (ГБ), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://geobud.kpi.ua

Кафедра геобудівництва та гірничих технологій ІЕЕ НТУУ “КПІ” першою в Україні започаткувала підготовку таких фахівців. Тим, хто обере цей напрямок, надається можливість здобути подвійні знання в одній спеціальності через відповідні сучасні спеціалізації, стати справжніми фахівцями –універсалами, на яких завжди існує підвищений попит.Кафедра електромеханічного обладнання енергоємних виробництв (ЕМОЕВ), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://emoev.kpi.ua

Історія кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв (ЕМОЕВ) почалася 1989 році, коли відбулася реорганізація факультету гірничої електромеханіки і автоматики з перейменуванням на гірничотехнічний факультет та відновленням кафедри гірничої електромеханіки. Завідувачем кафедри було призначено кандидата технічних наук, доцента С.П. Шевчука.Кафедра автоматизації управління електротехнічними комплексами (АУЕК), ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://auek.kpi.ua

Кафедра автоматизації управління електротехнічними комплексами (АУЕК) – нова назва кафедри автоматизації гірничої промисловості (АГП). Кафедра АГП була заснована в Київському політехнічному інституті у 1967 році в зв'язку з необхідністю збільшення випуску фахівців з вищою освітою по автоматизації процесів гірничого виробництва.Інститут енергозбереження та енергоменеджменту

Кампус КПИ. Корпус № 22

Директор: д.т.н., професор Денисюк Сергій Петрович
Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua[сайт] Конференція "Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки", ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://op.iee.kpi.ua

Науково-методична конференція зa участю студентів "Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки"[сайт] Конференція "Енергетика. Екологія. Людина", ІЕЕ НТУУ "КПІ"

http://en.iee.kpi.ua

Метою конференції є спілкування молодих дослідників – студентів і аспірантів – з питань перспективних розробок та нових рішень в енергетиці сталого розвитку.

Розділи:

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій

x

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення