Щотижнева газета "Київський політехнік"

Газета "Київський політехнік" видається з 21 квітня 1927 р. Редакція:

  • Головний редактор - Д.Л.Стефанович
  • Провідні редактори - В.М.Ігнатович, Н.Є.Ліберт

Адреса: Вул. Політехнічна, 14, корпус №16, кімната №126 (2-й поверх).
Телефон: (044) 204-85-95, дайджест Київського політехніку

Для навчання, досліджень і забезпечення гарантованого електроживлення. Співпраця із компанією "Хуавей Україна"

6 листопада представники дочірнього відділення компанії в Україні "Хуавей Україна" передали київським політехнікам нові пристрої для навчання, проведення досліджень і забезпечення безперебійним електроживленням факультету електроенерготехніки та автоматики.

Про Євгенію Чвертко – жінку, яка змінила стандарти у зварювальній галузі

На даний час Євгенія Петрівна Чвертко є членом Міжнародної ради з авторизації, яка навчає і сертифікує фахівців у галузі зварювання. А ще вона – заступниця директора НН ІМЗ з міжнародного співробітництва.

Світлана Музика: "Навчання було складним, але колеги й наставники не давали зневіритися"

Нинішнім здобувачам освіти доводиться докладати максимум зусиль, щоб отримати якісні знання. За останні роки вони потрапляли в соціальну ізоляцію через карантин, зазнавали психоемоційних страждань, зіштовхнувшись з жахами війни. Навчання переривалося та змінювало формат – від очного до дистанційного/змішаного і знову очного. Тим приємніше розповідати про тих наших студентів, які попри усі перепони не лише набувають фахових знань, а й успішно знаходять їм застосування. 

Молодий викладач-дослідник з ПБФ Олександр Муравйов

Список переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник" щороку поповнюється новими іменами. За результатами діяльності в 2023 році до цього переліку увійшов і доцент кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю (АСНК) Олександр Муравйов. 

Скульптор Олександр Кузьмін: його творчість і твори в КПІ

Київський скульптор Олександр Анатолійович Кузьмін належить до тих митців, які впевнено працюють не лише з глиною, бронзою та каменем, але й використовують дерево, зварні сталеві елементи, мармур, срібло, полімер, гіпс тощо.  Це допомогло йому сформувати власний творчий почерк і в кожному новому творі втілювати своє ставлення до теми, поєднувати сучасне  бачення з класичним звучанням композиції.

Благодійний фонд підтримки ЗСУ "Київський політехнік": два роки діяльності

У жовтні виповнюється два роки від заснування в КПІ ім. Ігоря Сікорського Благодійного фонду підтримки Збройних Сил України "Київський політехнік". Про його діяльність наша газета та інші медіаресурси університету вже інформували читачів.

Сергій Гулєвич. Графіка сьогодення

Війна – це завжди біль, сльози і втрати. Як це, жити під час війни? По-всякому. З одного боку, життя триває, робимо свої щоденні справи, працюємо, вчимося, піклуємося про близьких. З іншого – змінюємося щодня, щоновини, щовибуху.

До історії українських космічних магнітофонів

"Присвячується професіоналам своєї справи та їх онукам, які зможуть стати професіоналами". Під таким гаслом було проведено Круглий стіл у Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона в рамках Всесвітнього тижня космосу 10 жовтня 2024 року.

Підписка на Київський політехнік