Ви є тут

Новини сайту ФАКС

Підписатися на Новини сайту ФАКС потік
Факультет авіаційних та космічних систем - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Адреса URL: http://faks.kpi.ua/index.php
Оновлене: 15 годин 53 хвилини тому

Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена ста переможців проекту «Авіатор 2018», які відправляться в Лондон

Пн, 16/04/2018 - 23:29
Стали відомі переможці освітнього проекту «Авіатор 2018», який вже в сьомий раз реалізував Фонд Бориса Колеснікова для студентів технічних спеціальностей України. У конкурсі взяли участь більше 8 000 конкурсантів з 50 вузів країни. 12 квітня, в Міжнародний день авіації і космонавтики, Президент Фонду Борис Колесніков вручив дипломи сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з ключових предметів і успішно захистили свої проекти в фіналі. Президент Фонду привітав юних авіаторів з перемогою і майбутньою поїздкою на Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон. «Я дуже задоволений рівнем підготовки студентів, їх зацікавленістю в «Авіаторі», бізнес-ідеями. Є кілька проектів конкурсантів, які мають прикладне застосування. До таких можна віднести роботи, де авіація тісно співпрацює з агросектором. Так, наприклад, є пропозиції використовувати дрони, які допомагають аграріям, фермерам і це коштує відносно недорого. Одна з конкурсанток запропонувала прибирати космічне сміття. Поки наші міські голови не можуть вирішити проблему утилізації сміття на Землі, авіатори знають, як прибрати його в космосі. Це доказ того, що наша молодь на порядок випереджає знання і вміння сьогоднішніх окремих представників держуправління», - зазначив Борис Колесніков.
Категорії: Новини сайтів

ФАКС – 25

Чт, 12/04/2018 - 19:23
         Виповнюється 25 років з дня відкриття факультету авіаційних та космічних систем КПІ імені Ігоря Сікорського. Сьогодні на факультеті працюють 11 професорів, 35 доцентів, 11 старших викладачів, 5 асистентів та 17 штатних наукових співробітників, навчається всього 529 студентів, в тому числі 55 іноземних. На факультеті працювали та працюють: 13 лауреатів  Державних премій України та СРСР, 8 з них отримали цю почесну нагороду на факультеті; 2  Заслужених працівники вищої школи; 1 Заслужений працівник народної освіти,  5  Заслужених діячів науки і техніки України. Почесними докторами факультету авіаційних і космічних систем обрані перший космонавт незалежної України Леонід Костянтинович Каденюк та перший космонавт Німеччини Ульріх Вальтер. За час роботи факультету видано більше 20 підручників з грифом МОН, близько 61 навчальний посібник, 32 монографії, більше 50 дистанційних курсів, більше 600 методичних вказівок. Факультет підготував 72 кандидатів та 16 докторів наук; - отримав 85 патентів та 42 свідоцтва на право інтелектуальної власності.
Категорії: Новини сайтів

Нові програми ERASMUS+

Вт, 13/03/2018 - 18:31
Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів: 1) Технічний університет Дрездена (Німеччина) - для магістрів та викладачів ІТС Кінцевий термін подачі документів - 20 квітня 2018 року (до 13:00)! http://mobilnist.kpi.ua/tu-dresden/ 2) Університет Люксембургу (Люксембург) - для магістрів за напрямом Information and Communication Tecnologies Кінцевий термін подачі документів - 16 березня 2018 року (до 13:00)! http://mobilnist.kpi.ua/unilu/ 3) Національна школа хімії м. Лілль (Франція) - для магістрів та викладачів за напрямом Mechanical Engineering Кінцевий термін подачі документів - 30 березня 2018 року (до 17:30)! http://mobilnist.kpi.ua/enscl/ 4) Університет Лотарингії, Mines Nancy (Франція) - для магістрів за напрямами Engineering programmes, Big Data or Multiscale Materials, Digital Systems Engineering Кінцевий термін подачі документів - 16 березня 2018 року (до 13:00)! http://mobilnist.kpi.ua/mines_nancy/ 5) Університет Лотарингії, Loria Lab (Франція) - для аспірантів Кінцевий термін подачі документів - 16 березня 2018 року (до 13:00)! http://mobilnist.kpi.ua/universite-de-lorraine-loria/ 6) Норвезький університет природничіх і технічних наук (Норвегія) - для магістрів, науково-педагогічних працівників за напрямом Sustainable Manufacturing та адміністративних працівників за напрямом International Office Кінцевий термін подачі документів - 16 березня 2018 року (до 13:00)! http://mobilnist.kpi.ua/ntnu/ 7) Мальтійський університет (Мальта) - для магістрів, аспірантів та викладачів за напрямом Information and Communication Tecnologies Кінцевий термін подачі документів - 30 березня 2018 року (до 17:30)! http://mobilnist.kpi.ua/malta-uni/ 8) Політехнічний університет Валенсії (Іспанія) - для студентів та аспірантів за напрямами Engineering, Environmental Studies, Language and Technology Кінцевий термін подачі документів - 30 березня 2018 року (до 16:00)! http://mobilnist.kpi.ua/valencia/   Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями: mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/ facebook.com/KPImobility t.me/mobilnist
Категорії: Новини сайтів

XІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability»

Пн, 05/03/2018 - 16:01
12 квітня 2018 року Вимоги до тез: тези подаються виключно англійською мовою; тези повинні складати одну сторінку друкованого тексту; Текст тез: шрифт “Times New Roman” (розмір кегля – 14), інтервал між рядками – одинарний, вирівнювання – за шириною, відступ першого рядка – 1,25 мм; у тезах необхідно дотримуватись термінології, прийнятої державним стандартом; використовуючи новий термін або абревіатуру, автор повинен розшифрувати та пояснити їх; при виборі одиниць фізичних величин слід дотримуватись системи СІ;  тези повинні відображати постановку задачі, проведену роботу, теоретичний або практичний результат; роботи реферативного характеру до участі не допускаються; тези, не представлені доповіддю, до друку не допускаються; доповідь не більше 10 хвилин, презентація у Power Point 2003. Тези та реєстраційну форму для участі у конференції потрібно подати у електронному вигляді до 18 березня 2018 року за адресою conference_faks@ukr.net  Участь – безкоштовна Тези доповідей приймаються на довільну тематику Конференцію проводить факультет авіаційних та космічних систем
Категорії: Новини сайтів

Стажування в Ліоні

Пт, 02/03/2018 - 17:15
Інформаційна довідка за результатами тренінгу по проектно-орієнтованого утворення в Центральній школі Ліона (Ecole Centrale Lyon) в рамках програми Еразмус + (Erasmus +) Заходи: 29 січня 2018 р. 1. Зустріч української делегації (10 осіб від НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» і 10 - від НУУ ім. Т. Шевченка) з адміністрацією Вищої школи.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій