Ви є тут

Новини сайту ФАКС

Підписатися на Новини сайту ФАКС потік
Факультет авіаційних та космічних систем - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Адреса URL: http://faks.kpi.ua/index.php
Оновлене: 7 годин 50 хвилин тому

Візит викладачів за програмою ERASMUS+ до КПІ ім.Ігоря Сікорського

Вт, 14/11/2017 - 15:59
6 листопада 2017 для студентів і викладачів КПІ ім.Ігоря Сікорського на факультеті авіаційних і космічних систем була прочитана лекція на тему «Інтегроване проектування, від механічного проектування до віртуального прототипу». Лектор – Питер Аррас (PETER ARRAS, Dr ing, Ph D), викладач факультету інженерних технологій Католицького університету (KU Leuven) міста Льовен Королівства Бельгії. Наступного дня, 7 листопада, Питер Аррас та Кріс Петерс (Chris Peters) прочитали лекції «3D-Аdditive manufacturing» та «Нарисна геометрія» на території інженерно-фізичного факультету.
Категорії: Новини сайтів

Фонд Бориса Колеснікова дав старт конкурсу «Авіатор 2018» для студентів технічних спеціальностей

Пт, 03/11/2017 - 15:37
24 жовтня в Кіровоградській льотній академії НАУ відбулося урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор 2018». Він проводиться благодійним Фондом Бориса Колеснікова сьомий рік поспіль. За цей час проект охопила всі провідні технічні вузи України, привернув 12 000 студентів, а 400 з них стали переможцями «Авіатора» і відвідали кращі авіафорум світу - Фарнборо в Лондоні і Ле Бурже в Парижі. За масштабні внесок в розвиток науки і освіти України благодійний Фонд став переможцем Національного рейтингу благодійників-2017, а українські студенти називають організацію кращим благодійним Фондом для молоді в країні, Який допомагає здійснити мрію. Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав молодь зі стартом чергового сезону «Авіатора», побажав їм цікавого змагання, гідно представить свої вузи в конкурсі і блискуче захистити власні проекти в фіналі. «Рад видеть столько молодых, умных и талантливых ребят. За прошедшие годы сотни победителей и десятки тысяч участников нашли достойное применение своему уму и таланту. Они побывали на лучших авиасалонах мира, увидели работу своих коллег. Я не сомневаюсь, что их знания лягут в основу фундамента Украины, которая займет свое достойное место среди самых сильных экономик мира», - підкреслив Борис Колесніков.
Категорії: Новини сайтів

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКС У ЛИСТОПАДІ

Вт, 24/10/2017 - 16:05
Факультет Авіаційних і Космічних Систем «КПІ ім. Ігоря Сікорського» запрошує абітурієнтів ознайомитись з сучасними технічними спеціальностями: „Авіаційна  та ракетнокосмічна техніка” - автоматизоване проектування об'єктів авіаційно-космічної техніки; - „Авіоніка” - розробка цифрових систем керування, засобів навігації та орієнтації рухомих об`єктів; - „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” розробка комп’ютерних систем автоматизації експериментальних досліджень. у ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ:  03 листопада 2017 року 15-00, корпус 28, аудиторія 218   Іхати до: станція метро «Політехнічний інститут», зупинка швидкістного трамваю №1,3 «Політехнічний інститут», пр.Перемоги, 37, м. Київ. за тел: 095-435-53-50, 044-406-83-15.
Категорії: Новини сайтів

Делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co. у КПІ

Вт, 24/10/2017 - 16:01
В період з 23 вересня по 20 жовтня 2017 р. р відповідно до Договору в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd та AEROENGINECORPORATION OF CHINA  (Китайська Народна Республіка), які пройшли стажування на факультеті авіаційних та космічних систем з метою обміну досвідом створення технологій проектування, прослуховування лекцій  та участь у семінарах.  
Категорії: Новини сайтів

Екскурсія до замку «Радомисль»

Чт, 19/10/2017 - 22:25
7 жовтня 2017 року відбулася екскурсія співробітників факультету авіаційних і космічних систем і групи фахівців Aero Engine Corporation of China по Житомирській області. Група відвідала замок «Радомисль» (м Радомишль), який зберігає єдину в світі колекцію домашньої ікони, яка нараховує понад 5000 експонатів.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій