Ви є тут

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА), ММІ


http://pskla.kpi.ua

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА), Механіко-машинобудівний інститут, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 28, вул. Боткіна, 1, к.329, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 83 17
Електронна пошта: faks(at)ntu-kpi.kiev.ua
Сайт:

Кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА) заснована в 1993 році, разом зі створенням факультету авіаційних та космічних систем. В липні 2018 року кафедра увійшла до складу Механіко-машинобудівного інституту. Очолює кафедру професор, доктор технічних наук Олександр Васильович Збруцький.

Викладачами та студентами кафедри розроблено проекти легких літаків багатоцільового призначення, математичне забезпечення та пакети програм виробу і розрахунку конструктивних параметрів літака, оригінальні, захищені патентами, навігаційні сенсори, гіроскопічні компаси для морських та річкових суден, навігаційно-інформаційні системи для інших галузей господарства.

На кафедрі працює студентське бюро малої авіації та бортового обладнання. Створена наукова школа в галузі сучасних навігаційних систем.

Навчання студентів на кафедрі здійснюється у два етапи: на першому (І – ІV курси – програма “Бакалавр”) – студенти одержують фундаментальні знання з фізики, математики, механіки, обчислювальної техніки та інформатики, а також зі спеціальних дисциплін. Після завершення навчання на IV курсі студенти захищають бакалаврські роботи та проекти, і отримують диплом бакалаврів. Після цього проводиться підготовка за програмою “Спеціаліст” або “Магістр”. На цьому етапі (V – VI курси) студенти проходять спеціальну підготовку і набувають необхідних практичних навичок в лабораторіях.

Навчання на кафедрі здійснюється за двома напрямами. Напрямом "Авіоніка" (за спеціальністю “Системи керування літальними апаратами та комплексами”) і напрямом "Авіа- та ракетобудування" (за спеціальністю “Літаки та вертольоти”).

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій