Ви є тут

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА), ФАКС


http://pskla.kpi.ua

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА), Факультет авіаційних і космічних систем, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 28, вул. Боткіна, 1, к.329, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 83 17
Електронна пошта: faks(at)ntu-kpi.kiev.ua
Сайт:

Кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами (ПСКЛА) заснована в 1993 році, разом зі створенням факультету авіаційних та космічних систем. Очолює кафедру професор, доктор технічних наук Олександр Васильович Збруцький.

Викладачами та студентами кафедри розроблено проекти легких літаків багатоцільового призначення, математичне забезпечення та пакети програм виробу і розрахунку конструктивних параметрів літака, оригінальні, захищені патентами, навігаційні сенсори, гіроскопічні компаси для морських та річкових суден, навігаційно-інформаційні системи для інших галузей господарства.

На кафедрі працює студентське бюро малої авіації та бортового обладнання. Створена наукова школа в галузі сучасних навігаційних систем.

Навчання студентів на кафедрі здійснюється у два етапи: на першому (І – ІV курси – програма “Бакалавр”) – студенти одержують фундаментальні знання з фізики, математики, механіки, обчислювальної техніки та інформатики, а також зі спеціальних дисциплін. Після завершення навчання на IV курсі студенти захищають бакалаврські роботи та проекти, і отримують диплом бакалаврів. Після цього проводиться підготовка за програмою “Спеціаліст” або “Магістр”. На цьому етапі (V – VI курси) студенти проходять спеціальну підготовку і набувають необхідних практичних навичок в лабораторіях.

Навчання на кафедрі здійснюється за двома напрямами. Напрямом "Авіоніка" (за спеціальністю “Системи керування літальними апаратами та комплексами”) і напрямом "Авіа- та ракетобудування" (за спеціальністю “Літаки та вертольоти”).

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій