Ви є тут

Новини сайту кафедри ОВПК (ВПІ)

Підписатися на Новини сайту кафедри ОВПК (ВПІ) потік
Кафедра менеджменту видавничо-поліграфічної галузі. Видавничо-поліграфічний інститут. Національний технічний університет України «КПІ» ім. І. Сікорського Кафедра менеджмента издательско-полиграфической отрасли. Издательско-полиграфический институт. Национальный технический университет Украины «КПИ им. И. Сикорского» Department of Management in Publishing and Printing Industry. Institute of Printing and Publishing. National Technical National Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute"
Оновлене: 16 годин 11 хвилин тому

Пропозиція з працевлаштування: ТОВ "Друкарня "Столична"

Ср, 04/04/2018 - 07:49
Друкарня працює у напрямку офсетної поліграфії, маючи повний та замкнутий цикл виробництва. На керівних посадах нашої друкарні працюють четверо випускників КПІ імені Ігоря Сікорського та постійно підтверджують і вдосконалюють свій професійний рівень. Менеджмент ТОВ "Друкарня "Столична" має високий рівень спеціалізації та професійних навичок, що відображається у співпраці з найбільшими та найвідомішими міжнародними компаніями. Середній вік менеджерів вищого рівня – до 30-ти років, що дозволяє нам поєднувати досвід та нові підходи до роботи. Ми постійно вдосконалюємося самі та оновлюємо парк обладнання, щоб відповідати вимогам сьогодення. На даному етапі нам необхідні:• Менеджери з продажу,• Менеджери по роботі з клієнтами. Зі свого боку ми пропонуємо:• Гідну оплату праці,• Кар'єрний розвиток,• Офіційне працевлаштування,• Робоче місце, мобільний зв'язок, підтримку сервісних служб (бухгалтерія, виробництво, водії і т.і.),• Гарне відношення та можливість вдосконалюватись.Контактна особа від компанії: Дмитро Зубчевський, директор ТОВ "Друкарня "Столична" Тел.: +38 067 209 19 93

II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Ср, 21/03/2018 - 19:11
Запрошуємо учнів та студентів закладів освіти України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.) долучитись до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо) під час академічного процесу та у житті.

Програми вступних іспитів для здобуття наукового ступеня доктор філософії

Ср, 21/03/2018 - 14:01
Програма вступного іспиту третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії. ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 07 Управління та адміністрування. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 Менеджмент. Програма додаткового вступного іспиту третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти для вступників на основі ступеня магістра (спеціаліста), здобутого за іншою спеціальністю для здобуття наукового ступеня доктор філософії. ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 07 Управління та адміністрування. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 Менеджмент  

"День відкритих дверей" кафедри військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Пт, 16/03/2018 - 19:09
Кафедра військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів на "День відкритих дверей", а також на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.          
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій