Ви є тут

Новини сайтів ІФФ

Работа в Централизованной службе контроля металлов “Интерэнергосервис”

Для работы в Централизованной службе контроля металлов “Интерэнергосервис” требуется специалист с базовыми знаниями материаловедения. Работа на действующем оборудовании ТЕЦ-5 и ТЕЦ-6, а также в лаборатории. Работа включает: - исследование вырезок с труб поверхностей нагрева котлов (испытания на разрыв, сплющивание, измерение твердости, подготовка шлифов);- исследование на репликах с помощью современного микроскопа;- измерение твердости с помощью переносного твердомера;- анализ сертификатов и проведение дополнительных испытаний при входном контроле металлопродукции;- подготовка отчетов по результатам контроля. Требования: желание работать и развиваться. Оклад: 6000 – 6500 грн. Территориально ЦСКМ находиться на ул. Г. Хоткевича, 20 А (рядом с Дарницкой ТЕЦ) от метро Черниговская или метро Лесная 3-4 остановки. Контакты: начальник ЦСКМ Замекула Игорь Владиславович 067-683-08-58

Перспективні технології, матеріали та обладнання в ливарному виробництві

Шановні колеги!Запрошуємо Вас взяти участь у VI Міжнародній науково-технічній конференції, «Перспективні технології, матеріали та обладнання в ливарному виробництві»,яка пройде в Краматорську (Донецька область, Україна) 25 - 29 вересня 2017 року. Робота конференції буде проходити за такими напрямами: Прогресивні технологічні процеси отримання виливків з металевих і неметалевих матеріалів; Перспективні формувальні матеріали і суміші; Теорія структуроутворення і кристалізації сплавів; Перспективні технології модифікування, легування і зовнішніх впливів на рідкий і кристалізовуваний метал; Фізико-хімічні основи отримання металів і сплавів; Математичне, фізичне, імітаційне моделювання, комп'ютерні та інформаційні технології в ливарному виробництві; Механізація і автоматизація процесів ливарного виробництва; Перспективні методи контролю якості литва; Термічне оброблення литих виробів; Менеджмент і економіка ливарного виробництва; Екологічні проблеми ливарного виробництва; Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів для ливарної галузі та суміжних галузей. Програмою конференції планується проведення екскурсій по ДДМА, на ПАТ «НКМЗ», ПАТ «ЕМСС» (м. Краматорськ), до Свято-Успенської Лаври (м. Святогірськ). Під час конференції участники матимуть можливість виставити свої демонстраційні матеріали, рекламні проспекти, стенди, експонати, нові опубліковані наукові праці та ін. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції та виступити з доповідями. Перше інформаційне повідомлення додається.

Вакансия лаборант в компании "АДМ"

Новини сайту ІФФ - Чт, 23/03/2017 - 14:15
Компания "АДМ" приглашает на работу молодых и амбициозных людей на вакансию лаборант Требования к кандидату: - Честность и ответственность- Внимательность. Мы предлагаем: - Обучение- Официальное трудоустройство- Комфортные условия труда- Хорошая ЗП- Приемлемый график работы Работа посменная. Ночные с 17-00 до 8-00. ЗП зависит от количества отработаного времени.Для получения большей информации: 097-142-89-93, 063-622-94-25(Юлия Юрьевна, начальник лаборатории)

IX -я Международная научно-техническая конференція «Новые материалы и технологии в машиностроении-2017», 30…31 мая 2017 г

Уважаемые коллеги! Приглашаем Вас принять участие в работе IX-й Международной научно-технической конференции «Новые материалы и технологии в машиностроении-2017», которая состоится 30…31 мая 2017 г. По итогам конференции будет издан сборник материалов (ISSN 2524-0544 (Print)), который будет расположен на сайте конференции http://infocast.kpi.ua и http://metalcasting.kpi.ua Расширенные материалы конференции публикуются в профессионально-научном издании "Новые материалы и технологии в машиностроении" (ISSN 2519-450X (Online)) http://metalcasting.kpi.ua/proc Число соавторов статьи, а также количество статей, предоставляемое одним автором, не ограничиваются. ОСНОВНЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ РАБОТЫ КОНФЕРЕНЦИИ Современные технологии производства отливок из чугуна, стали и цветных металлов. Новые материалы для изготовления форм и стержней. Противопригарные покрытия для литейных форм и стержней. Новые материалы и технологии в различных отраслях промышленности. Технологии повышения долговечности деталей и инструмента. Автоматизация и механизация производственных процессов. Менеджмент и экономика в металлургической и машиностроительной отрасли. Математическое, физическое, имитационное моделирование, компьютерные и информационные технологии. Современные и перспективные методы контроля качества продукции. Внепечные методы обработки жидкого металла. Экологические проблемы инженерной деятельности. Подготовка, переподготовка и повышение квалификации кадров инженерно-технических специальностей. Информационное сообщение

Розклад екзаменів 4 курсу

Шановні студенти! В розділі "Розклад" оновлено графік складання іспитів для 4 курсу. Будьте уважними в графіку можливо будуть зміни. Консультації до спитів з викладачами назначаються окремо.

Десята міжнародна конференція. 20-21 квітня

      Шановні колеги!   Запрошуємо Вас взяти участь у роботі   Десятої міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених       ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ОСНОВІ НОВІТНІХ ФІЗИКО-МАТЕРІАЛОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА   КОМП’ЮТЕРНОГО КОНСТРУЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ,        яка відбудеться на кафедрі фізики металів  Інженерно-фізичного факультету "КПІ імені Ігоря Сікорського"  20 - 21  квітня 2017 р.              З повагою, оргкомітет         Завантажити запрошення та реєстраційну форму.  

Зміни в режимі роботи факультету на період з 01.05.17 по 09.05.17

Новини сайту ІФФ - Ср, 15/03/2017 - 17:53
До відома студентів, аспірантів та співробітників інженерно-фізичного факультету!  У зв'язку зі зміною режиму роботи університету на період з 01 по 09 травня 2017 року видано розпорядження №12 від 14 березня 2017 року щодо порядку виконання наказу по університету № 7-18 від 06.03.2017 року.                                           

Діючі проекти кредитної мобільності програми Erasmus+

Новини сайту ІФФ - Ср, 15/03/2017 - 17:25
                    * щоб ознайомитись з інформацією натисніть на буклет

Зустріч з вчителями

Новини сайту ІФФ - Вт, 14/03/2017 - 08:36
         13 березня 2017 року Інженерно-фізичний факультет відвідали вчителі та директори шкіл м. Конотоп, Сумської області.         Декан факультету Лобода П.І.  провів екскурсію лабораторіями і науковими центрами факультету, познайомив з тематикою і методикою проведення досліджень. Знайомство з факультетом допоможе вчителям вибрати спільні напрямки досліджень та підготувати учнів до захисту робіт у МАН України.  

Профорієнтаційна робота співробітників факультету

Новини сайту ІФФ - Нд, 12/03/2017 - 18:46
      У лютому місяці 2017 року була проведена профорієнтаційна робота співробітників факультету серед школярів старших класів Знам'янського району, м. Світловодськ та м. Конотоп з метою подальшого їх вступу в НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського".       Учні познайомилися зі спеціальностями та спеціалізаціями факультету. Прослухали лекції декана Лободи П.І., завідувача кафедри металознавства та термічної обробки Зауличного Я.В. та заступника декана з навчально-методичної роботи Гурії І.М.       У рамках проведеної роботи було також відвідано і підписано договір співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з коледжем м. Бердичів.       

Звіт ІФФ за 2016 рік

Новини сайту ІФФ - Нд, 12/03/2017 - 12:14
Аналіз НДР ІФФ у 2016 році  

Зустріч декана ІФФ з відповідальним представником ЮНЕСКО

Новини сайту ІФФ - Вт, 07/03/2017 - 14:56
       7 березня 2017 року член-кор. НАНУ, декан ІФФ, професор Лобода Петро Іванович зустрівся з представником ЮНЕСКО Жаном-Полем Жюст Нгоме Абьяга з метою презентації спільного досвіду роботи з Малою академією наук щодо організації науково-дослідницької діяльності учнів у галузі технічних наук.             

Звіт магістрів групи ФЛ-51м з науково-дослідної практики

7 березня 2017 року, у вівторок,о 14:00 в аудиторії 411 – 9 відбудеться Звіт магістрів групи ФЛ-51м з науково-дослідної практики      Для отримання заліку необхідно:1. Паперовий варіант звіту із підписами студента, наукового керівника і доц. О.І.Шейко (щодо працевлаштування) на титульному аркуші. Структура звіту:    - літературний огляд з постановкою задач дисертації;    - методика досліджень;    - експериментальна частина (інформація щодо виконаних досліджень в процесі навчання в магістратурі з відповідними таблицями, графіками, висновками);    - педагогічна частина (інформація про ознайомлення з навчальними і робочими планами, програмами навчальних дисциплін, проведення аудиторного заняття із студентами);    - перелік літератури.2. Доповідь (5…7 хвилин) із презентацією для демонстрації на мультимедійному проекторі.

Поздоровляємо з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права!

      ПОЗДОРОВЛЯЄМО!            колег: проф. С.І. Сидоренка, проф. С.М. Волошко та к.т.н. І.А. Владимирського із доброю подією – отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права: "Синхротронний аналіз для in-situ візуалізації тонкої структури поверхневих шарів нанорозмірних металевих композицій при термічній та низькоенергетичній іонній обробці" (свідоцтво №70306 від 7.02.2017 р.).      

Випускникам 2017 року (магістрам та бакалаврам)!

Новини сайту ІФФ - Пн, 27/02/2017 - 14:36
До 31.03.2017 р. необхідно надати деканату ваші особисті дані (ПІБ) англійською мовою, можна копію паспорту для виїзду за кордон. 

День відкритих дверей на Інженерно-фізичному факультеті

Новини сайту ІФФ - Пн, 27/02/2017 - 14:00
          25 лютого пройшов день відкритих дверей на ІФФ. Учні 11 класу ознайомились зі спеціальностями та спеціалізаціями факультету, відвідали наукові центри, лабораторії та музей художнього литва. Крім школярів на факультет завітали випускники кафедри Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії 1997 року групи ФП-11. Вони щиро раділи досягненням факультету і створенню сучасної навчально-наукової бази підготовки майбутніх інженерів.

Компания "АДМ" приглашает на работу

Компания "АДМ" приглашает на работу молодых и амбициозных людей на вакансию лаборант Требования к кандидату: - Честность и ответственность- Внимательность. Мы предлагаем: - Обучение- Официальное трудоустройство- Комфортныеусловия труда- Хорошая ЗП- Приемлемый график работы Работа посменная. Ночные с 17-00 до 8-00. ЗП зависит от количества отработаного времени.Для получения большей информации: 097-142-89-93, 063-622-94-25(Юлия Юрьевна, начальник лаборатории)

Суспільна платформа колізей

Новини сайту ІФФ - Ср, 22/02/2017 - 10:51
На ICTV 15.02.2017 вийшов сюжет про "Бюджет участі" в якому  координатор Nikita Upatov cказав кілька слів про проект "Суспільна платформа колізей", також в сюжеті можна побачити, як виглядає "Колізей" в зимову пору року  

День відкритих дверей в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 25 лютого 2017 року об 11:00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37) В програмі заходу: 10:00   - реєстрація учасників, інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх) 11:00 – 12:00 - загальні збори у Великій фізичній аудиторії (інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році) 12:00 – 13:00 - спілкування з представниками факультету. Більш детальна інформація на сайті факультету 12:30 – 15:00 - «Дні відкритих дверей» факультетe/кафедри

Зустріч з учнями 304-ї спеціалізованої школи

    Зустріч з учнями 304-ї спеціалізованої школи     Нещодавно було проведено агітаційну роботу з учнями 304-ї спеціалізованої школи. Співробітник кафедри фізики металів к.т.н. Ворон М. М. традиційно ознайомив учнів випускних класів з важливістю вибору майбутньої спеціальності та перспективами, що їх надає наша кафедра.    Важливо відмітити, що цього року більша кількість абітурієнтів орієнтується на вибір технічних спеціальностей та, безпосередньо, на всуп до КПІ. Сподліваємося побачити наших вдячних слухачів восени в рядах студентів кафедри фізики металів та висловлюємо вдячність Горніковій І. Ю. за допомогу в проведені агітаційної роботи!        

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій