Ви є тут

Новини сайтів ФАКС

Візит китайських спеціалістів

08 грудня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського з візитом відвідали спеціалісти компанії Інституту синтетичної хімії і інженерії Внутрішньої Монголії (КНР)  з метою  знайомства з університетом  та  обговорення питань можливого майбутнього співробітництва по стажуванню спеціалістів цього інституту.   За програмою візиту китайські  спеціалісти   відвідали   факультет авіаційних і космічних систем та Державний політехнічний музей, відділ історії авіації і космонавтики КПІ ім. Ігоря Сікорського, ознайомились з кампусом університету. Провідний інженер каф. ТМ, координатор міжнародних проектів ФАКС Л.В. Стецюк

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКС 16 ГРУДНЯ

Факультет Авіаційних і Космічних Систем «КПІ ім. Ігоря Сікорського» запрошує абітурієнтів ознайомитись з сучасними технічними спеціальностями: „Авіаційна  та ракетнокосмічна техніка” - автоматизоване проектування об'єктів авіаційно-космічної техніки; - „Авіоніка” - розробка цифрових систем керування, засобів навігації та орієнтації рухомих об`єктів; - „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” розробка комп’ютерних систем автоматизації експериментальних досліджень   У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: 16 грудня 2017 року 12-15, корпус 28, аудиторія 219   Іхати до: станція метро «Політехнічний інститут», зупинка швидкістного трамваю №1,3 «Політехнічний інститут», пр.Перемоги, 37, м. Київ. Довідки за тел: 095-435-53-50, 044-406-83-15.

Кредитна мобільность за проектом Еразмус+ в Університеті Країни Басків (Іспанія)

З 22 по 28 жовтня 2017 року старший викладач кафедри Приладів та систем керування літальними апаратами факультету авіаційних і космічних систем Сарибога Ганна Володимирівна брала участь у проекті кредитної мобільності Еразмус+ в Університеті Країни Басків (Іспанія).

Семінар щодо розвитку конкурсних проектів за підтримки Інституту космічних досліджень

28 листопада на Факультеті авіаційних і космічних систем відбувся семінар сумісно з Інститутом космічних досліджень щодо підтримки конкурсних проектів. Група студентів під керівництвом представників нашого факультету взяли участь і виграли в молодіжному конкурсі, організованому Інститутом космічних досліджень по розробці корисного навантаження для майбутньої космічної платформи Yuzshsat ДП КБ «Південне». Доповідь про розробку була представлена в серпні поточного року на 17-ій Українській конференції з космічних досліджень. Відповідно  до  рішення  Ради  з  космічних  досліджень  НАН  України  планується продовження робіт за проектами, які визначені переможцями конкурсів у 2017 році. Передбачається прийняття рішення щодо включення робіт в Програму наукових космічних досліджень НАН України на 2018 рік. На семінарі були представлені роботи від представників Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України «Розроблення нової універсальної методики оцінювання токсичності позаземного планетарного пилу»

Делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co

В період з 26 листопада по 01 грудня  2017 р. р відповідно до Договору в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd (Китайська Народна Республіка), які пройшли стажування на факультеті авіаційних та космічних систем та зварювальному факультеті з метою обміну досвідом створення технологій проектування, прослуховування лекцій  та участь у семінарах.   Фахівці наших факультетів провели стажування китайських спеціалістів, в яких прийняли участь також спеціалісти Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій