Ви є тут

Новини сайтів ФАКС

Sikorsky Challenge 2018

{aridoc width="100%" height="500px"}http://pskla.kpi.ua/attachments/article/1046/2018_06_05_15_37_23.pdf{/aridoc}

Урочисте вручення дипломів магістрам ФАКС 2018

В залі Вченої ради університету 12 червня 2018 року в 10-00 відбудеться урочисте вручення дипломів магістрам ФАКС.

День відкритих дверей ПСКЛА 2018

Кафедра приладів та систем керування літальними апаратами (pskla.kpi.ua):   Спеціальності (faks.kpi.ua): -Авіаційна та ракетно-космічна техніка; -Авіоніка;   Запрошує на День Відкритих Дверей 12 травня 2018 року   1 частина початок о 12:00 м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 1, ауд. 249   метро «Політехнічний інститут» тел.(095) 435-53-50, (044) 406-83-15

ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability»

12 квітня 2018 року у Науково-технічній бiблiотеці ім. Г. І. Денисенка  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в читальному залі №1 відбулася ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability». Конференцію провів Факультет авіаційних та космічних систем за активної участі викладачів, аспірантів та студентів кафедри ПСКЛА. У конференції взяли участь 27 доповідачів, з них 5 представників ВНЗ-партнеру - Варшавської політехніки - одного з головних технічних навчальних закладів у Польщі та один з найбільших у Центральній Європі.

12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка, на Площі знань НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбувся футуристичний фестиваль передових технологій Future Fest. Організаторами фестивалю виступили факультет авіаційних і космічних систем, кафедра приладів та систем керування літальними апаратами та ВГМО «Студентська республіка». На фестивалі відбувалося багато цікавих подій, а саме:  перегони безпілотних літальних апаратів;  битви роботів; функціонував лекторій (зокрема, доповідь про перспективи освоєння космосу зробив відомий філософ Сергей Дацюк); виставка високих технологій; кіберспортивний турнір із Dota 2 і Starcraft 2; майстер-клас із ракетомоделювання та запуск ракет; функціонував арт-майданчик; техно-рейв дискотека. Призери перегонів отримали цінні подарунки від ФАКС: подарунковий сертифікат на покупки в магазині Drone.ua, а також набори Arduino. Переможцем перегонів безпілотних літальних апаратів став студент кафедри ПСКЛА Штупун Ярослав.

Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена ста переможців проекту «Авіатор 2018», які відправляться в Лондон

Стали відомі переможці освітнього проекту «Авіатор 2018», який вже в сьомий раз реалізував Фонд Бориса Колеснікова для студентів технічних спеціальностей України. У конкурсі взяли участь більше 8 000 конкурсантів з 50 вузів країни. 12 квітня, в Міжнародний день авіації і космонавтики, Президент Фонду Борис Колесніков вручив дипломи сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з ключових предметів і успішно захистили свої проекти в фіналі. Президент Фонду привітав юних авіаторів з перемогою і майбутньою поїздкою на Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон. «Я дуже задоволений рівнем підготовки студентів, їх зацікавленістю в «Авіаторі», бізнес-ідеями. Є кілька проектів конкурсантів, які мають прикладне застосування. До таких можна віднести роботи, де авіація тісно співпрацює з агросектором. Так, наприклад, є пропозиції використовувати дрони, які допомагають аграріям, фермерам і це коштує відносно недорого. Одна з конкурсанток запропонувала прибирати космічне сміття. Поки наші міські голови не можуть вирішити проблему утилізації сміття на Землі, авіатори знають, як прибрати його в космосі. Це доказ того, що наша молодь на порядок випереджає знання і вміння сьогоднішніх окремих представників держуправління», - зазначив Борис Колесніков.

ФАКС – 25

         Виповнюється 25 років з дня відкриття факультету авіаційних та космічних систем КПІ імені Ігоря Сікорського. Сьогодні на факультеті працюють 11 професорів, 35 доцентів, 11 старших викладачів, 5 асистентів та 17 штатних наукових співробітників, навчається всього 529 студентів, в тому числі 55 іноземних. На факультеті працювали та працюють: 13 лауреатів  Державних премій України та СРСР, 8 з них отримали цю почесну нагороду на факультеті; 2  Заслужених працівники вищої школи; 1 Заслужений працівник народної освіти,  5  Заслужених діячів науки і техніки України. Почесними докторами факультету авіаційних і космічних систем обрані перший космонавт незалежної України Леонід Костянтинович Каденюк та перший космонавт Німеччини Ульріх Вальтер. За час роботи факультету видано більше 20 підручників з грифом МОН, близько 61 навчальний посібник, 32 монографії, більше 50 дистанційних курсів, більше 600 методичних вказівок. Факультет підготував 72 кандидатів та 16 докторів наук; - отримав 85 патентів та 42 свідоцтва на право інтелектуальної власності. Факультет надав  не бюджетних (платних) освітніх послуг в середньому на рік на 2,1 млн.грн, - виконав НДР та ДКР - 89; обсяг договірної тематики (в середньому на рік) – 2,5 млн. грн., -в тому числі міжнародних наукових контрактів  - 22 обсягом  (в середньому на рік) – 300 тис. грн.

Програма XІ міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект. Інтеграція. Надійність» 12 квітня 2018 р.

Місце проведення: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», факультет авіаційних та космічних систем, Науково-технічна бібліотека, зал №1 (2 поверх). Члени програмного комітету: Збруцький О.В., Прохорчук О.В., Копит А., Мацілецька О.С., Гаваза О.Ю. Члени організаційного комітету: Сидоренко С.І., Киричок П.О., Збруцький О.В., Прохорчук О.В., Копит А., Мацілецька О.С., Гаваза О.Ю. Реєстрація учасників: 12 квітня, четвер 2018 року, 09:00–10:00, зал №1 (2 поверх)  Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського. Керівники:               Пархоменко Наталія – КПІ ім. Ігоря Сікорського                                    Туяхова Аліна – КПІ ім. Ігоря Сікорського Секретар:                 Мацілецька Олена – КПІ ім. Ігоря Сікорського Доповіді: 12 квітня 2018 року, 10:00 – 16:00, зал №1 (2 поверх)  Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Про забезпечення функціонування системи запобігання академічному плагіату КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ  Призначити відповідальними особами за тестування та забезпечення перевірки академічних текстів за допомогою українського сервісу перевірки робіт на виявлення збігів/схожості текстів Unicheck: спеціальність 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» - Поваров С.А.; спеціальність 173 «Авіоніка» - Трунов В.Ю. Відповідальним за організацію роботи бакалаврів на каф. ПСКЛА - за спеціальністю 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» - доц. Зінченко Д.М.; - за спеціальністю 173 «Авіоніка» -  доц. Нечипоренко О.М. та відповідальним за організацію роботи магістрів - за спеціальністю 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» - проф. Сухов В.В.; - за спеціальністю 173 «Авіоніка» -  доц. Прохорчук О.В. забезпечити надання електронних версій атестаційних робіт здобувачів вищої освіти відповідальним за тестування та забезпечення перевірки академічних текстів не пізніше ніж за два тижні до початку захисту. Призначити відповідальною за оприлюднення випускних атестаційних робіт здобувачів вищої освіти, схвалених до захисту, на сайті кафедри (не пізніше, ніж за 3 дні до захисту) доцента, к.т.н. Нечипоренко О.М. Призначити відповідальними за передачу електронних версій захищених робіт здобувачів вищої освіти до Електронного архіву наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI): спеціальність 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» - Поваров С.А.; спеціальність 173 «Авіоніка» - Трунов В.Ю. Контроль за виконанням Розпорядження залишаю за собою.   В.о. зав.кафедри ПСКЛА В.В. Сухов
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій