Україна має багату історію підготовки талановитих інженерів, конструкторів і вчених, які зробили значний внесок у різні сфери науково-технічного прогресу, включно з аерокосмічною галуззю.
50 років тому, 26 жовтня 1972 року, у США відійшов у вічність киянин Ігор Іванович Сікорський – легендарний авіаконструктор, який ще на початку ХХ сторіччя став піонером вітчизняної авіації.
Михайло Згуровський у співпраці з видавничим домом «АртЕк» створили унікальне видання, присвячене піонерам авіа- й ракетобудування, імена яких вписано в історію Київської політехніки.
Президент України Володимир Зеленський доручив «Укроборонпрому», до якого входить ДП «Антонов», спільно з КПІ та Міністерством освіти і науки створити й протягом трьох місяців запустити спеціальну програму для авіаконструкторів.
25 травня народилася легенда світового авіабудування – Ігор Сікорський. Ігор Іванович увійшов в історію як геніальний авіаконструктор, піонер створення багатомоторних літаків та гелікоптерів, філософ та просто мрійник, який прагнув злетіти до неба.
У ці дні науковці України відзначають славетну дату – 100-річчя Національної академії наук. 100 років тому в Україні за ініціативою видатних українських учених та за Указом гетьмана Павла Скоропадського було засновано нову самоврядну установу.
15 березня відбулися Наукові читання з циклу «Видатні конструктори України», присвячені відомому українському вченому і педагогу академіку Володимиру Михалевичу.
За радянських часів він зайняв свою особливу нішу надзвичайно важливих завдань, що їх отримували та вирішували видатні творці ракетно-космічної техніки та очолювані ними колективи.
13 листопада 2014 р. виповнилось 100 років з дня народження головного конструктора космічної техніки Георгія Миколайовича Бабакіна – члена-кореспондента АН СРСР, доктора технічних наук, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської премії.