Ви є тут

[до 09.13] Конкурс НТУУ «КПІ» на номінації «Кращий винахід року» та «Кращий винахід року серед молоді»Запрошуємо співробітників, аспірантів і студентів взяти участь у конкурсі НТУУ «КПІ» «Винахід року - 2013». До участі у Конкурсі приймаються винаходи та корисні моделі, що охороняються чинними патентами України, власником яких є НТУУ «КПІ». Перевага надається винаходам, які мають вагоме значення для розвитку науки і технології, що підтверджується ліцензійними договорами, актами впровадження, листами про впровадження.

Конкурс проводиться за номінаціями «Кращий винахід року» і «Кращий винахід року серед молоді» (вік усіх авторів у поточному році не перевищує 35 років). Термін подачі документів: червень – вересень ц.р.

Для участі в Конкурсі кожний учасник подає у відділ з питань інтелектуальної власності департаменту науки та інноватики НТУУ «КПІ» заяву та інші документи згідно Положення «Про щорічний конкурс «Винахід року», затвердженого ректором НТУУ «КПІ» 22.05.2013 р. (http://science.kpi.ua/norma-invention).

Телефони для довідок: 204-96-37, 2364056. e-mail:o.oresh@kpi.ua

Бажаємо учасникам  конкурсу «Винахід року – 2013» творчої наснаги!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій

x

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення