Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін і гендиректор «Укроборонпрому» Герман Сметанін завітали до Київської політехніки, щоб залучити науковий потенціал університету до проєктів оборонно-промислового комплексу.

Представники ОПК особисто поспілкувалися зі студентами та ознайомилися з розробками КПІшників, зокрема БПЛА, системами РЕБ і РЕР, а також з космічною програмою.

Олександр Камишін наголосив: оборона є стратегічно важливою галуззю. Це не тільки цікава робота і достойна оплата праці — це допомога Україні якнайшвидше вибити ворога з нашої країни. Чудово, що саме молодь Київської політехніки обирає професії оборонного сектору.

Найпрогресивніші розробки київських політехніків можуть отримати державну підтримку та масштабування.