Переможці ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів INFOMATRIX-2023 отримали право представляти Україну на міжнародному фіналі INFOMATRIX 2023 влітку цього року у м. Гвадалахара (Мексика).

У номінації «Науковий проєкт»

🔹 Діана Хмелюк, учениця 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ з проєктом «Створення стороннього каналу для посилення захисту передачі даних»

У номінації «Популяризація науки»

🔹 Марк Кириченко, учень 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ з проєктом «Способи оптимізації ігор в Unity 3D»

У номінації «Комп’ютерне мистецтво»

🔹 Марія Сорокіна, учениця 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ з проєктом «Зображення варте тисячам слів»

У номінації «Програмування»

🔹 Володимир Руських, учень 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ з проєктом «Додаток для виявлення вибухонебезпечних об’єктів Bomb Scanner»

У номінації «Апаратне управління»

🔹 Командний проєкт «Київguide», авторами якого є Олексій Хмелевський, учень 10-го класу Політехнічного ліцею КПІ, Софія Мельник, учениця 9-го класу Політехнічного ліцею КПІ та Марія Косовцова, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ.

📋 Подробиці — за посиланням.

Вітаємо й бажаємо перемоги у фіналі!