Шановні колеги, інформую, що за минулу добу за усіма напрямами зберігалася життєдіяльність університету:

• Життєдіяльність студмістечка, в якому зараз проживає 2000 студентів, забезпечена на належному рівні (див. інформацію директора студмістечка).
  • Усі навчальні корпуси перебувають під цілодобовою охороною Департаменту безпеки, який працює в посиленому режимі.
  • За результатами перемовин з Національною поліцією, Нацгвардією та іншими представниками відповідних органів для організації патрулювання та забезпечення спокою на території університету та студмістечка було виділено 17 осіб для патрулювання території Університету та один автопатруль;
  • Чергові Департаменту безпеки здійснюють постійний моніторинг ситуацій у гуртожитках з метою протидії можливим проявам правопорушень та мародерства;
  • Перепускний режим до гуртожитків та навчальних корпусів забезпечувався виключно для працівників КПІ, студентів та найближчих родичів студентів (за умови пред‘явлення документів, що засвідчує особу)
  • На території університету та студмістечка перевірено енергетичне забезпечення (ситуація стабільна, електричні мережі та Інтернет працюють), перевірено роботу резервних ліній.
  • Перевірено функціонування протипожежної безпеки.
  • Припинено опалення у корпусах, задля попередження втрат на випадок можливих обстрілах чи атак.

Таким чином, усі служби університету працюють в штатному режимі, зберігаючи його життєдіяльність. Бережіть себе. Миру нам і нашій країні

М. Згуровський

Слідкуйте за повідомленнями в телеграм-каналі «Ректорат» (https://t.me/rektoratkpi).