Ви є тут

[вересень 2017] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників


Адаптаційний курс

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників   на 2017– 2018 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.

Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.

До роботи в групах плануємо залучити висококваліфікованих викладачів відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволить повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання розпочинається з вересня (субота, неділя). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Навчання безкоштовне.
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ,
КОЖЕН СТУДЕНТ МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ
ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СМЕСТРОВОГО РЕЙТИНГУ
З ВІДПОВІДНОЇ ДИСЦИПЛІНИ!

За своїм особистим бажанням, студент буде мати можливість прослухати додатковий поглиблений курс відповідної фундаментальної дисципліни. Заняття планується розпочати з жовтня (по мірі комплектації груп). Групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів, з метою підвищення якості навчання - за результатами Вхідного Ректорського контролю.

Навчання платне

Телефони для довідок: (044) 204 – 90 – 53; (097) 710 – 14 – 58 з 10:00 до 18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

Скачати оригінали документівРозмір
PDF icon advertisement_student_2017.pdf202.95 КБ
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій