Навчально-науковий центр Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на Адаптаційні та коригувальні курси на 2021/2022 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Пропонуємо усунути прогалини в знаннях з фундаментальних дисциплін, подолати перешкоди для ефективного засвоєння матеріалу та успішного навчання в університеті, студентам допоможуть адаптаційні та коригувальні курси  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми пропонуємо!

Назва курсу Студенти курсів Предмети Тривалість Початок занять
Адаптаційні курси I Математика, Фізика, Англійська мова, Українська мова 60 та 120 годин (на вибір слухача) жовтень (120 годин), лютий (60 годин)
Коригувальний курс з Англійської мови III, IV Англійська мова - підготовка до ЄВІ 60 та 120 годин (на вибір слухача) жовтень (120 годин), лютий (60 годин).

До роботи в групах залучені висококваліфіковані та досвідчені викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затвердженної  калькуляції. (вартість навчання від 100 грн за годину). Групи до 10 слухачів.

Атестація слухачів.

По закінченні Адаптаційних курсів слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який дає можливість отримати додаткові бали для формування рейтингу відповідного предмета.

Впродовж навчального року слухачі адаптаційних і коригувальних курсів виконують та захищають цикл індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету та здійснюють контроль якості знань з усіх предметів у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).

Порядок зарахування на курси.

Записатись на будь-які курси  можна особисто за адресою: Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 122.

Реєстрація на Адаптаційні курси

Реєстрація на Коригувальні курси з Англійської мови

Телефони для довідок: (044) 204–90–53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097) 710–14–58;  (097) 628-06-22

e-mail: cc.eqmi.kpi@gmail.com

*НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми підготовки проводяться у дистанційному режимі в системі Moodle, відео конференцій, скайп, telegram, електронною поштою, телефоном.