ФЕЛ

Телефон: 204-94-32, 204-94-40, 204-83-06
e-mail: fel[at]kpі.ua

"Гран-прі" міжнародного виставкового конкурсу

2017.04.6-8  Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2017"

6–8 квітня 2017 року в Українському домі відбулася  Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2017" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України.

Конференція «ELNANO-2017» завершила роботу

2017.04.20 Конференція «ELNANO-2017» завершила роботу

20 квітня завершилася робота 37-ої Міжнародної конференції «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2017)».

Кафедра акустики та акустоелектроніки: налагоджуємо зв'язки із IT-компаніями

2017.03.29 зустріч з керівниками IT-компаній Sprint-42, AUDYSSEY та Ring Labs

29 березня 2017 року відбулася зустріч представників кафедри акустики та акустоелектроніки з керівниками IT-компаній Sprint-42, AUDYSSEY та Ring Labs. Метою зустрічі було встановлення корисних для обох сторін зв'язків.

Розпочала роботу 37-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2017)»

2017.04.1837-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2017)»

18 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу 37-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2017)».

Віталію Семеновичу Дідковському – 70!

Віталій Семенович Дідковський

7 квітня 2017 р. виповнилося 70 років завідувачу кафедри акустики та акустоелектроніки професору, доктору технічних наук Віталію Семеновичу Дідковському.

Бондаренко Олександр удосконалює зварювальні установки

Бондаренко Олександр

У прецизійному приладобудуванні при виготовленні електронних компонентів і схем, у виробництві медичних інструментів та ін. широко застосовується сучасна ефективна технологія контактного мікрозварювання, яка дозволяє отримувати надійні нероз'ємні з'єднання мініатюрних деталей.

Кирило Бунтов: "Коли розгорнулися Майдан та події на сході України, я не міг залишатися осторонь"

Кирило Бунтов

14 жовтня минулого року під час церемонії вшанування пам'яті київських політехніків, які загинули на Майдані та в боях на сході України, я познайомився з учасником Революції Гідності та Антитерористичної операції – студентом нашого університету Кирилом Бунтовим.

Осипенко Катерина Сергіївна: фахівець з систем керування перетворювачами у Smart Grid

Осипенко Катерина Сергіївна

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016" аж четверо представників кафедри промислової електроніки ФЕЛ. Серед них і чарівна Катерина Сергіївна Осипенко, яка успішно поєднує викладацьку та наукову діяльність.

Ямненко Юлія Сергіївна: орієнтир – європейські і світові стандарти освіти

Ямненко Юлія Сергіївна

Юлія Ямненко в 2007 році у 32 роки стала одним із наймолодших докторів технічних наук. А 2015 року вона очолила кафедру промислової електроніки ФЕЛ, що, як ви розумієте, теж достатньо рідкісне явище для молодої жінки-технаря.

Сторінки