Ви є тут

Сайти ФАКСЦентр авіаційних і космічних систем

Кампус КПІ, корпус 28

З 01 липня 2018 року відповідно НАКАЗУ № 7-9 від 08.02. 2018 Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізацію Факультету авіаційних і космічних систем, кафедр ММІ, ФЕА та наукових підрозділів) Факультет авіаційних і космічних систем реорганізується в Центр авіаційних і космічних систем.
Центр авіаційних і космічних систем входить до складу ММІ.
Професійна орієнтація на кафедрі інформаційно-вимірювальної техніки (ІВТ)

http://imt-career.kpi.ua

Мета інформаційного ресурсу - сприяти професійній орієнтації молодої людини на всіх етапах її фахово-кваліфікаційного росту: вступу до університету, навчання і отримання базової і повної вищої освіти, навчання в аспірантурі і отримання вченого ступеню, підвищення кваліфікації.Збірник "Механіка гіроскопічних систем"

http://mgsys.kpi.ua/

Збірник "Механіка гіроскопічних систем" видається з 1983 року факультетом авіаційних і космічних систем Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Професійна орієнтація молоді на кафедрі інформаційно-вимірювальної техніки, ФАКС

http://www.imt-career.kpi.ua

Сайт кафедри ІВТ факультету АКС НТУУ "КПІ". Мета інформаційного ресурсу - сприяти професійній орієнтації молодої людини на всіх етапах її фахово-кваліфікаційного росту: вступу до університету, навчання і отримання базової і повної вищої освіти, навчання в аспірантурі і отримання вченого ступеню, підвищення кваліфікації.[студентський сайт] ФАКС

http://studfaks.kpi.ua

На студентському сайті ФАКС представлені Книги та методички, Шаблони і титулки, програми обміну, програми. Є факультетські заходи: Конкурс «Крилате фото», день факультету, конференції, Міс ФАКС, Містер ФАКС. Подано роботу Студради & Профбюро ФАКС. Є архів номерів «ФАКС in alive».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій