Ви є тут

Політехнійчний ліцейПолітехнічний ліцей

http://pl.kpi.ua

Політехнічний ліцей було створено 1991 року як державний навчальний заклад для обдарованої учнівської молоді. Діяльність ліцею в цілому направлена на задоволення індивідуальних потреб кожного учня. Класи діляться на групи при вивченні профільних предметів. Вступ до ліцею відбувається на конкурсній основі.Призери національного етапу конкурсу «INFOMATRIX-2018»

2018.03.21-23 національний етап конкурсу «INFOMATRIX-2018»

З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів серед учнівської та студентської молоді INFOMATRIX.Учні Політехнічного ліцею КПІ ім. Ігоря Сікорського – у суперфіналі конкурсу "Intel-Техно Україна"

2016.10.14 Суперфінал конкурсу "Intel-Техно Україна"

У наш час бути науковцем престижно і модно. Таку думку висловлюють ліцеїсти Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" – навчального закладу, який активізує і підтримує наукову діяльність своїх учнів, сприяє розвитку їхніх здібностей.Киричков Василь Микитович. Вітаємо із ювілеєм!

Киричков Василь Микитович

Адміністрація та колектив Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» щиро вітає з 75-річчям відданого своїй справі, генератора ідей, засновника Політехнічного ліцею та Навчально-наукового комплексу «Нова освіта» – професора Киричкова Василя Микитовича !Спільна робота над проектом

2015.02.17 Заняття на тему «Основи термографії: температура, тепло, теплофізика»

В рамках співпраці Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» над виконанням проекту ДТЕК «Енергоефективні школи» 17 лютого 2015 р.Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

2015.02.10 Екскурсія ліцеїстів до Навчально-наукового центру «ЕКОТЕЗ»

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» продовжив розширювати проект ДТЕК «Енергоефективні школи» через співпрацю з ТЕФ НТУУ «КПІ».В Політехнічному ліцеї НТУУ «КПІ» відбувся урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»

2014.12.18 урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»

В останні десятиліття інтерес до проблем енергетики, до її майбутнього різко зріс. Людству необхідно точно знати на який період вистачить органічного палива, яким чином можна буде отримувати енергію в майбутньому.Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" сьогодні

Логотип ПЛ НТУУ "КПІ"

Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" був створений у 1991 році з ініціативи ректора при факультеті довузівської підготовки. Навчання було організоване з 9 класу, а перший набір складав 60 осіб. Сьогодні в ліцеї навчається 650 ліцеїстів.Проти ксенофобії і расизму

Image. Проти ксенофобії і расизму

31 січня 2012 року в Україні стартувала громадська інформаційна кампанія проти ксенофобії і расизму "Відчуй культурне розмаїття".Свято Політехнічного ліцею з нагоди 20-ї річниці створення

 2011.10.14 Урочистості з нагоди 20-ї річниці створення Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ"

14 жовтня в Центрі культури та мистецтв Київської політехніки відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці створення Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Ліцей було засновано у 1991 р. при факультеті довузівської підготовки.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій