☑️ Вступ-2023

КПІ отримав найбільшу рекомендацію в магістратуру із зарахування на бюджет серед інших ЗВО. 24 серпня оприлюднено результати адресного розміщення державного замовлення для вступників на магістратуру. Було рекомендовано 1801 студент, з яких 1768 — на денну форму навчання.

На бакалаврат зараховано 1620 студентів. З них 1410 — на денну форму навчання. Це на 24% більше, ніж торік.

Відсьогодні розпочалися вступні іспити до аспірантури. Також проходять і додаткові іспити для тих вступників, що вступають не за спеціальністю. Зареєстровано вже близько 380 заяв.

На докторантуру вступило 4 особи на бюджетну форму навчання та 2 — на контракт.

З 1 до 7 вересня відбудеться додатковий набір студентів на контрактну форму навчання на бакалаврат.

На цей час офіційно зараховано 1620 студентів-контрактників на бакалаврат, із них 1410 — на денну форму навчання.

1 вересня відбудеться День першокурсника у змішаному форматі. На святі вступникам роздадуть студентські квитки.

☑️ Навчальний процес

Відсьогодні почне працювати комісія з перевірки готовності підрозділів до навчального процесу. Перевірятимуть готовність навчальних аудиторій і методичного забезпечення.

Усі навчальні підрозділи КПІ оприлюднили на своїх інформаційних ресурсах остаточні розклади занять.

Триває підготовка до сесії професорсько-викладацького складу. Вона відбудеться у змішаному форматі.

Затверджено новий графік акредитації. Наступного навчального року заплановано акредитувати 74 освітні програми.

☑️ Наукова діяльність

Київська політехніка взяла участь у програмі з розвитку науки та інноватики за підтримки Шеффілдського університету. Найліпші стартапи політехніків були презентовані британським інвесторам.

КПІ розширює співпрацю з Державною спеціальною службою транспорту за напрямом БПЛА й захисту радіозв’язку.

☑️ Міжнародна діяльність

Київська політехніка посилює зв’язки з Посольством Пакистану та Посольством Польщі щодо залучення іноземних студентів.

КПІ бере активну участь у конкурсах програм НАТО «Наука заради миру та безпеки».

☑️ Заходи до 125-річчя КПІ

Бібліотека КПІ презентувала нове електронне видання до 125-річчя КПІ «Рідкісні та цінні видання Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського“».

☑️ Благоустрій кампусу

Укриття кампусу успішно пройшли перевірку та атестацію від ДСНС. Загальна кількість місць в укриттях до нового навчального року становитиме близько 6000.

У 4-му гуртожитку облаштовують нове укриття.

Розпочинається робота зі створення пунктів незламності на території університету, що працюватимуть в умовах можливих блекаутів.

Минулого тижня на території кампусу відбулося відкриття кількох артоб’єктів: скверу Авіації, скульптурної композиції
Авіаторам КПІ й скульптури «Юність».

Відсьогодні розпочалося поселення студентів до гуртожитків.