☑️ Вступ-2023

На 25% зросла цьогоріч кількість контрактників. На бюджетну форму навчання вже зараховано 3675 студентів, на контрактну — 1683. Зарахування студентів на бакалаврат завершується.

КПІ цього року перший серед українських ЗВО за кількістю зарахування на бюджетну форму навчання.

Сьогодні — останній день приймання заяв на магістратуру. На цей час до КПІ подано близько 7000 заяв. 26 серпня оприлюднять списки рекомендованих на бюджет.

Наступного тижня починаються вступні іспити до аспірантури.

Розроблено проєкт обсягу розподілу бюджетних місць на аспірантуру.

☑️ Навчальний процес

Опубліковано наказ про організацію змішаного режиму роботи. Завершується доопрацювання розкладу занять із факультетами та інститутами з урахуванням очного й дистанційного режимів.

11–12 вересня відбудеться чергова міжнародна акредитація НН ІАТ.

1 вересня студенти першого курсу бакалаврату отримають студентські квитки.

Здійснюється моніторинг навчальних лабораторій до нового навчального року.

Триває розроблення нормативних і методичних документів щодо використання штучного інтелекту в навчальному й науковому процесах КПІ.

Комп’ютерні класи доустатковуються ліцензійним програмним забезпеченням.

Компанія Amazon за підтримки EPAM Ukraine надає КПІ обсяг додаткових хмарних середовищ для зберігання даних до кінця року.

Фахівці з КПІ беруть участь у консультаційній сесії щодо розробки стратегії розвитку вищої освіти в Україні.