Головні новини КПІ

☑️ Вступ-2023

Сьогодні завершується подання заяв на бакалаврат. На цей час маємо на 10% більше заяв, ніж торік (майже 30 тисяч проти 27 тисяч 2022 року).

5 серпня буде сформована рекомендація на вступ за держзамовленням.

Сьогодні стартує подання документів на вступ до магістратури. Воно триватиме до 21 серпня.

Кількість поданих заяв на вступ до аспірантури збільшився порівняно із попереднім роком, але обсяги держзамовлення цьогоріч дещо менші за попередні.

☑️ Навчальний процес

Кількість дисциплін, що їх викладатимуть в очному режимі, планують збільшити втричі порівняно із попереднім семестром. Отже, близько 45% від усіх студентів матимуть очні заняття, близько 55% — дистанційно.

Триває збір інформації щодо студентів пільгових категорій для переведення на бюджет.

Консультаційний пункт з профорієнтації та вступу провадить активну роботу.

Здійснюється підготовка до національної акредитації освітніх програм.

☑️ Міжнародна діяльність

Триває співпраця з підрозділами щодо подання заявок на міжнародні гранти.

Розпочато створення університетської онлайн-платформи для міжнародної діяльності.

10 КПІшних проєктів готуються до програм «Горизонт Європа» та «Еразмус+».