☑️ Вступ-2023

З 19 липня розпочалося приймання заяв на бакалаврат. Уже є 10 500 заяв. У топі вступників — «Інформаційні технології».

Стартували фахові вступні випробування до магістратури, що триватимуть до 28 липня.

Завершилося приймання заяв до аспірантури — майже чотири сотні охочих.

☑️ Навчальний процес

Понад 1000 дисциплін у новому навчальному році матимуть очні види занять.

175 освітніх програм одержали акредитацію НАЗЯВО.

Освітню програму «Системи керування літальними апаратами» НН ІАТ готують до міжнародної акредитації у вересні.

☑️ Наукова діяльність

Готується до запуску Центр протезування кінцівок та реабілітації — Research and development center.

20 липня відбулася зустріч представників НН ІЕЕ з малим бізнесом щодо впровадження водневих технологій в автосервісі.

Йде робота над створенням відділу наукового та інноваційного супроводу освітнього процесу в КПІ.

Триває літня стартап-школа Sikorsky Challenge junior.

☑️ Міжнародна діяльність

Відбулася зустріч з генеральним директором центру кібербезпеки в Іспанії стосовно допомоги КПІ у розвитку стартапів із кібербезпеки та обміну викладачами.

Викладачі хіміко-технологічного факультету КПІ зустрілися з представниками університету Шеффілду з приводу використання зруйнованих під час війни бетонних конструкцій.

КПІ розвиває партнерство із Францією у сфері енергетики. Триває підготовка проєкту зі створення двигуна з безвуглецевими викидами.

☑️ Благоустрій кампусу

КПІ виграв у конкурсі МОН 1,7 мільйона гривень на доукомплектування найпростіших укриттів кампусу.

Йде активна підготовка до поселень у гуртожитки.

Розпочалося будівництво двох футбольних та одного волейбольного майданчиків на території Центру фізичного виховання і спорту КПІ.

Триває робота з відкриття спортивних секцій воркауту й паркуру на території 24-го корпусу і за 12-м гуртожитком.