☑️ Вступ-2023

Дні відкритих дверей на факультетах тривають.

Працює консультаційний центр у холі 16-го корпусу.

Розпочинаються вступні іспити на магістратуру. Вони проходитимуть з 18 до 28 липня.

Завершилося приймання заявок до аспірантури. Цьогоріч конкурс на вступ становив 2,2 на одне місце.

☑️ Навчальний процес

За результатами літнього семестру відраховано 961 особу.

До 19 липня факультети/інститути нададуть пропозиції щодо переліку очних занять на новий навчальний рік.

За приблизними підрахунками, навчальний рік з елементами очного навчання розпочнуть близько 11 тисяч студентів.

Збільшено обсяг державного замовлення на спеціальність «Терапія та реабілітація»: з 22 до 56 бюджетних місць.

Триває підготовка магістрів до практики. Цього року вона проходитиме в очному форматі на підприємствах.

☑️ Наукова діяльність

Відбулася Відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування KPI-OPEN, у якій взяло участь 168 команд з України та з-за кордону.

18 липня розпочне роботу стартап-школа Sikorsky Challenge Junior.

КПІ активно розвиває напрям протезування. 13 липня Політехніка та Інститут трансплантології уклали договір на розроблення ендопротезів.

За минулий тиждень зареєстровано 2 патенти на винахід і 6 заявок на корисну модель.

☑️ Міжнародна діяльність

Розширюється співпраця з європейськими програмами «Еразмус +» та «Горизонт Європа».

Триває плідне партнерство з університетом Шеффілду. Плануються нові проєкти у галузі повоєнної відбудови України й гендерної сфери.

Представлено студентський проєкт «Печера» європейській асоціації CESAER.

Розробляється спільний проєкт КПІ та Познанської політехніки в галузі кібербезпеки.

☑️ Благоустрій кампусу

Далі проводиться моніторинг і дообладнання навчальних приміщень.

Триває облаштування нових місць в укриттях задля гарантування безпеки навчального процесу.

Розпочато ремонтні роботи спортивних майданчиків на території Центру фізичного виховання і спорту КПІ.