☑️ Вступ-2023

Вступна кампанія триває.

Почалася реєстрація на фахові іспити. Вона відбуватиметься до 16 липня. Вже зареєструвалося понад 1000 осіб.

☑️ Навчальний процес

Іде підготовка до нового навчального року.

Планується збільшення кількості аудиторних занять.Очні пари будуть обов’язковими для інженерних спеціальностей.

Завершилося приймання до аспірантури. Цьогоріч зареєстрованих заяв на 50 більше, ніж торік.

Професорсько-викладацький склад готується до сесії.

Упродовж другого семестру за невиконання навчального плану відраховано 687 осіб.

Оприлюднено рейтинги успішності студентів.

☑️ Наука

18 липня почне роботу літня стартап-школа Sikorsky Challenge JUNIOR.

Стартує відкрита університетська студентська олімпіада KPI-OPEN, у якій беруть участь 33 школи, 9 коледжів і 127 університетів.

Завершилося найбільше в Україні змагання з кібербезпеки — Sikorsky CTF. Команда КПІшників Whitecrow посіла друге місце в категорії «Університет».

☑️ Міжнародна діяльність

Подано 9 заявок на участь у проєкті «Горизонт Європа».

Американське видання The New York Times опублікувало спеціальний матеріал про навчання іноземних студентів у КПІ.

Університет Шеффілду передав технічне обладнання для Центру суперкомп’ютерних обчислень КПІ.

☑️ Благоустрій кампусу

Кількість місць в університетських укриттях наразі становить 6 000, до нового навчального року їхню кількість планують збільшити іще на 2 000.

Плануються атестації нових укриттів кампусу.

На території Центру фізичного виховання і спорту КПІ розпочали будівництво футбольного і двох волейбольних полів.