Шановні київські політехніки. Протягом минулої доби (1–2 травня 2022 року) продовжувалася ескалація воєнних дій вздовж усієї лінії зіткнення. Кровопролитні бойові дії тривали на Харківщині в Донецькій, Луганській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській областях.

По об’єктах інфраструктури та житловому сектору Одеси, Харкова, Дніпропетровщини інших регіонів країни наносилися ракетні удари. Українська протиповітряна оборона давала їм відсіч. Продовжувалася героїчна оборона оточеного Маріуполя.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки Ненсі Пелосі, яка прибула до нашої країни з візитом. Висловив подяку Сполученим Штатам і особисто Ненсі Пелосі за зусилля щодо захисту суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Наголосив на важливості звернення Президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена до Конгресу щодо надання Україні фінансової допомоги в розмірі 33 млрд дол. США. Нагородив п. Пелосі Орденом Княгині Ольги.

За інформацією президента Зеленського сьогодні з «Азовсталі» евакуйовано понад 100 цивільних людей. Евакуацію людей, які перебувають в інших районах міста, перенесли на понеділок, 2 травня.

Ректорат та Оперативний штаб університету сконцентрували свої зусилля на вирішенні наступних завдань:

1. У гуртожитках КПІ минула доба пройшла без надзвичайних подій.
Перепускний режим контролювався працівниками студмістечка і силами добровольців з числа студентів, гуртожитки було забезпечено усім необхідними;

2. В студмістечку цілодобово працювала аварійно-диспечерська дільниця, яка у разі необхідності виконувала профілактичні заходи та оперативно ремонтувала інженерні мережі гуртожитків;

3. Студенти КПІ - волонтери територіальної оборони несли варту на блокпостах по периметру території університету та надавали іншу допомогу територіальній обороні у Солом‘янському районі;

4. На території КПІ належним чином забезпечувався правопорядк. Працювали пости Національної поліції, Територіальної оборони Департаменту безпеки КПІ, два автопатрулі;

5. Оперативна група департаменту безпеки КПІ здійснила обхід 1, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32-го навчальних корпусів і центру культури та мистецтв, виконали повторну перевірку дахів та підвальних приміщень;

6. На постійній основі здійснювалася перевірка енергозабезпечення, систем оповіщення, зв’язку, інженерних мереж, роботи резервних ліній;

7. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" для забезпечення усім необхідним людей, які перебувають на території Університету.

Для бажаючих підтримати Фонд наводимо його реквізити: https://send.monobank.ua/jar/74L9hT75Nn.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх рідних, друзів і близьких.