Шановні київські політехніки. За минулу добу (27-28 березня 2022 року) Україна продовжувала чинити опір по усій лінії оборони.

На жаль зріс мартиролог київських політехніків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини.

Загинув студент 4 курсу, гр. ЕС-з81 Олександр Антонюк. Раніше сповіщалося про загибель студента 1 курсу, гр. ЕК-зп91 Дмитра Арсеновича та випускника ММІ, кафедри Конструювання верстатів, Героя АТО Володимира Ковальського. Вічна пам'ять Героям! В ході військової операції пропав безвісти студент ФЕА, гр. ЕК-зп 91 Денис Ткачов. Плекаємо надію що він живий і буде розшуканий.

Продовжується трагедія Маріуполя. Українські військові, знаходячись в оточенні, продовжують мужньо захищати місто і громадян. Президент Зеленський дозволив їм покинути місто, вони відмовились.

Ректорат та Оперативний штаб університету сконцентрував свої зусилля на вирішенні наступних проблем:

1. Забезпечувалися належні умови перебування людей в укриттях КПІ, здійснювалося постачання медикаментами, продуктами харчування, вирішувалися інші побутові проблеми;

2. Продовжував працювати центр харчування мешканців укриттів та студентів волонтерів з числа тих, хто забезпечує життєдіяльність і безпеку в університеті;

3. У гуртожитках КПІ минула доба пройшла без надзвичайних подій.
Під час повітряної тривоги мешканці перебували в укриттях, перепускний режим контролювався працівниками і силами добровольців з числа студентів, гуртожитки було забезпечено необхідними комунальними послугами. У студмістечку цілодобово працювала аварійно-диспечерська дільниця, яка у разі необхідності виконувала профілактичні заходи та оперативно ремонтувала інженерні мережі гуртожитків.

4. Студенти КПІ - волонтери територіальної оборони несли варту на блок постах по периметру території університету, брали участь у спорудженні захисних споруд, надавали іншу допомогу територіальній обороні у Солом‘янському районі;

5. На території КПІ належним чином забезпечувався правопорядок. Працювали пости Національної поліції, Територіальної оборони Департаменту безпеки КПІ, три автопатрулі;

6. Оперативна група департаменту безпеки КПІ здійснила обхід 1, 4, 6, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 27, 28, 30-го навчальних корпусів та Державного політехнічного музею, виконали повторну перевірку дахів та підвальних приміщень;

7. На території університету та студмістечка повторно перевірено енерго-теплозабезпечення, системи оповіщення, зв’язку, інженерні мережі, роботу резервних ліній;

8. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" для забезпечення усім необхідним людей, які перебувають на території університету.

Для бажаючих підтримати Фонд наводимо його реквізити: https://send.monobank.ua/jar/74L9hT75Nn.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх близьких і друзів

М. Згуровський