Шановні київські політехніки. За минулу добу (20-21 березня 2022 року) Україна продовжувала утримувати свої позиції по усій лінії оборони.

Продовжувалися вуличні бої в Маріуполі, який тотально знищується і навколо якого розвивається глибока гуманітарна катастрофа. Позиційні зіткнення точилися в околицях міст Київ, Суми, Харків, Чернігів, в м. Ізюм на Харківщині, в містах Волноваха, Северодонецьк.

Для евакуації мирного населення спрацювало 4 з 7 гуманітарних коридорів. Усього за добу покинуло небезпечні зони 7295 людей: - 3985 з Маріуполя; - 2000 з села Бобрик та 1310 з села Тарасівка Київської області. Гуманітарні вантажі відправлені з Харкова до Вовчанська, Рогань, Нова Рогань.

В околицях Києва продовжувалися точитися позиційні бої. В Святошинському районі м. Києва снаряд потрапив у двір поруч з десятиповерховим житловим будинком. Постраждало 6 людей. Пролунало декілька вибухів у Подільському районі столиці. Пошкоджені деякі будинки та однин з торгових центрів. Чотири людини загинули, одна постраждала.

На території університету зберігалася керованість і стабільність. Оперативний штаб сконцентрував свої зусилля на вирішенні наступних проблем:

1. Забезпечення належних умов перебування людей в укриттях КПІ, постачання медикаментами, продуктами харчування, вирішення інших побутових проблем;

2. Продовжував працювати центр харчування мешканців укриттів та студентів волонтерів з числа тих, хто забезпечує життєдіяльність і безпеку в університеті;

3. Проводилося опитування викладачів і студентів стосовно особливостей і нових форм продовження навчального процесу в університеті.

4. У гуртожитках минула доба пройшла без надзвичайних подій. Студенти під час повітряної тривоги перебували в укриттях, перепускний режим контролювався працівниками студмістечка і силами добровольців з числа мешканців, гуртожитки було забезпечено необхідними комунальними послугами;

5. Студенти КПІ - волонтери територіальної оборони несли варту на блок постах по периметру території університету, брали участь у спорудженні захисних споруд, надавали іншу допомогу територіальній обороні у Солом‘янському районі;

6. До територіальної оборони Університету долучилося ще 2-ва співробітники Університету, які несуть посилене чергування спільно з черговими департаменту безпеки на стаціонарних постах;

7. На території університету належним чином забезпечувався правопорядок. Працювали пости Національної поліції, Територіальної оборони Департаменту безпеки КПІ, три автопатрулі;

8. Оперативна група департаменту безпеки КПІ здійснила обхід 1, 4, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 35-го навчальних корпусів, виконала повторну перевірку дахів та підвальних приміщень;

9. На території університету та студмістечка повторно перевірено енерго-теплозабезпечення, системи оповіщення, зв’язку, інженерні мережі, роботу резервних ліній.

10. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" з метою забезпечення усім необхідним людей, які перебувають на території університету.

11. Для бажаючих підтримати Фонд наводимо його реквізити: https://send.monobank.ua/jar/74L9hT75Nn.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх близьких і друзів

М. Згуровський