25 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шіґекі Сумі. Його супроводжували співробітники посольства Дайске Мінаміно та Акіхіро Хара.

З гостями зустрілися ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук та інші.

Це вже не перший візит очільника дипломатичного представництва Японії до університету. Зв’язки між університетом і посольством, а завдяки ним – і контакти КПІ з японськими університетами та науково-дослідними організаціями, а, якщо ширше, і між науковцями та виробничниками обох країн, також постійно розширюються. Тож під час нинішньої зустрічі мова йшла про поглиблення кооперації між Японією та Україною в сфері високих технологій.