16 березня в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» відбувся традиційний День відкритих дверей університету.

Кілька сотень школярів 11-го і 10-го класів, які нині обирають виш для продовження навчання, а також їхні батьки мали змогу ближче ознайомитися з інститутами та факультетами КПІ, а також поспілкуватися біля стендів з їхніми очільниками, викладачами і студентами.

Співробітники навчальних підрозділів, до того ж, роздавали різноманітні друковані матеріали з детальною інформацією про напрями підготовки, наукову спеціалізацію кафедр, можливості подальшого працевлаштування тощо.

Відвідувачі були запрошені на загальні збори,на яких представники Приймальної комісії розповіли про нові правила прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році і вимоги до абітурієнтів. Завершилися збори відповідями на запитання абітурієнтів та їхніх батьків.

Проте на цьому День відкритих дверей не закінчився. Його учасники повернулися до факультетських стендів, а в наступні дні заходи проходитимуть безпосередньо на факультетах і кафедрах університету (за окремим графіком).