18 червня НТУУ «КПІ» відвідала делегація ЦК Комуністичної партії Соціалістичної Республіки В’єтнам на чолі з заступником керівника канцелярії ЦК Компартії СРВ Нгуеном Ван Куеном. Делегацію супроводжували Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Хо Дак Мінь Нгует з працівниками Посольства та секретар ЦК Комуністичної партії України Георгій Буйко з помічником.

У зустрічі з в’єтнамськими гостями взяли участь проректор НТУУ «КПІ» з міжнародного співробітництва член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, перший заступник голови правління фонду «Асоціація випускників Київського політехнічного інституту» народний депутат України IV скликання Михайло Родіонов, декан факультету соціології і права Борис Новіков, директор Центру міжнародної освіти НТУУ «КПІ» Борис Циганок, заступник начальника навчально-методичного управління університету, ветеран Збройних Сил, кавалер ордена Демократичної Республіки В’єтнам «За бойовий подвиг» Володимир Угольников, студенти - представники в’єтнамського земляцтва НТУУ «КПІ» (в університеті нині навчаються більше двадцяти представників цієї країни) та працівники університету.

Учасники зустрічі обговорили питання сприяння розвитку відносин між двома країнами в галузі освіти та шляхи налагодження співпраці між КПІ та в’єтнамськими вишами. Наостанок проректор університету Сергій Сидоренко передав пропозиції НТУУ «КПІ» щодо обговорених питань членам делегації для їх розгляду в керівних органах держави.