Задля здолання бар'єрів на шляху якісного теплопостачання
Під час проведення конференції "Майбутнє централізованого теплопостачання: міжнародний досвід, інноваційні технології та цифрові рішення", що у травні пройшла в КПІ ім. Ігоря Сікорського, відбувся спільний захід університету та проєкту ReWarm Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, присвячений обговоренню низки питань модернізації систем централізованого теплопостачання із застосуванням теплонасосних технологій, зокрема на базі геотермальних джерел енергії та впровадження цифрових рішень для інтелектуального управління тепловими мережами.
Відновлювана енергетика як одна з підвалин енергетичної стійкості України
Неймовірно важка минула зима показала, наскільки важливими для України є сьогодні питання енергетики. При цьому енергетична безпека під час війни безпосередньо впливає не лише на функціонування економіки, але й стала частиною національної безпеки. В українських медіа навіть можна зустріти тезу про забезпечення енергостійкості як українську національну ідею.
Безпека, стійкість, інформаційні технології та екологічний моніторинг
XXIII міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики: безпека, стійкість, ІТ та екологічний моніторинг", яка пройшла у шелтері НТБ ім. Г.І. Денисенка, було приурочено до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Тому заявлена тематика доповідей та повідомлень, що пролунали під час організованої Навчально-науковим ІАТЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського конференції, набула особливої ваги.
Довге відлуння Чорнобиля. Конференція «Чорнобильська катастрофа: медичні, екологічні та соціальні наслідки через 40 років»
Напередодні скорботного дня 40-х роковин катастрофи на ЧАЕС на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла Всеукраїнська наукова конференція "Чорнобильська катастрофа: медичні, екологічні та соціальні наслідки через 40 років". Проводилася вона за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України.