Ви є тут

Новини сайту ВПІ

Підписатися на Новини сайту ВПІ потік
Адреса URL: http://vpi.kpi.ua/
Оновлене: 18 годин 16 хвилин тому

18.11.2017р. відбувся день відкритих дверей у ВПІ

Нд, 19/11/2017 - 12:07
День відкритих дверей ВПІ 18.11.2017

Благодійна акція "День Донора в КПІ"

Вт, 14/11/2017 - 21:36
15 листопада 2017 р. з 9:00 до 13:00 в ССС відбудеться Благодійна акція "День Донора в КПІ" на потреби Державного підприємства «Дорожна станція переливання крові Південно-західної залізниці» (ДСПК), що забезпечує компонентами крові такі медичні заклади (15+пологові будинки): - Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ" МОЗ України; - Пологові будинки міста Києва; - Національний Інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова; - Олександрівська клінічна лікарня міста Києва; - Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України; - Інститут нейрохірургії імені Ромоданова; - Київський міський онкологічний центр міста Києва; - Інститут травматології та ортопедії; - Інститут урології; - Київські міські клінічні лікарні № 3,№ 6, № 9, № 12; - Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського; - ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, Національна академія медичних наук України"; - Центральний госпіталь МВС. Також ДСПК приймає участь у забезпеченні компонентами крові військових госпіталів, де знаходяться на лікуванні учасники АТО. Захід спрямований на популяризацію донорського руху серед студентів університету в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства в Україні. Під час заходу планується поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Окрім стандартних плюсів від здачі крові (можливості зробити благородну справу, омолодження і оздоровлення організму, покращення імунітету, безкоштовних аналізів крові (загальний аналіз, аналіз на гемоглобін, визначення групи крові і чинника резусу, аналізи на ВІЛ і гепатити В і С, сифіліс, огляд кваліфікованих лікарів , 73 грн компенсації за обід, чай з печивом, медична довідка на звільнення від навчання/роботи в день кроводачі і будь-який інший день в році, який співробітники, наприклад можуть додати до відпустки), на донорів чекає багато сюрпризів від партнерів ССС – Асоціації молодих донорів України (ДонорUA) та Громадської організації "Брати по крові" - розіграш квитків у кінотеатр "Жовтень", призів від "Zarina", можливість безкоштовно пройти он-лайн курси англійської мови; в рамках Всеукраїнського донорського проекту до Дня Студента «Donor Challenge», донори КПІ матимуть можливість взяти участь у бонусних програмах для донорів та отримати знижки від Медичної лабораторії «Сінево», Сферичного кінотеатру «Київський планетарій АТМАSFERA SFERA 360», Креативного простору «Часопис», Кінного клубу «Екко-Алюр», Вільного простору «Freud House» та інших компаній та брендів. Також волонтери ССС готують декілька приємних сюрпризів для донорів (handmade браслети, приємна музика, домашнє печиво, арт-перформанс).  Памятайте, що навіть одна Ваша донація може врятувати чиєсь життя! Приходьте! Чекаємо на вас! 15 листопада з 9 до 13 в ССС.  

Майстер-клас із композиції

Пт, 10/11/2017 - 11:27
Запрошуємо всіх охочих на майстер-клас із композиції, що пройде 18.11.2017 року в рамках Дня відкритих дверей #ВПІ за адресою: вул. Янгеля 1/37, ауд. 108. Початок о 13-00. Його проведуть провідні викладачі кафедри графіки. За наявності творчих робіт можливе проведення консультацій із живопису, композиції та рисунку (формат і техніка виконання не обмежені).

День відкритих дверей ВПІ

Пт, 10/11/2017 - 10:51
  Шановні абітурієнти! 18 листопада запрошуємо всіх абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей ВПІ! Початок – 12:00, 8-й корпус “КПІ ім. Ігоря Сікорського” (вул. Янгеля 1/37, ауд. 5) Тут Ви зможете дізнатися більше про підготовку кваліфікованих спеціалістів, а також поставити свої запитання та отримати на них конструктивні відповіді. До програми входить: – привітання від директора ВПІ Киричок Тетяни Юріївни; -зустріч з викладачами нашого інституту – інформаія по кожній зі спеціальностей на ВПІ; – майстер клас зі створення 3D моделей та їх друк на 3D принтері; -майстер клас з художньої композиції.

Розклад занять підготовчих курсів

Пт, 10/11/2017 - 08:49
З розкладом занять підготовчих курсів ІМЯО НТУУ «КПІ» при ВПI на І семестр 2017-2018 навчального року можна ознайомитись за посиланням.

Презентація проектів мобільності

Чт, 09/11/2017 - 09:58
  Шановні колеги! 9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань 31 корпусу відбудеться презентація проектів академічної мобільності у рамках програми ЄС Erasmus+ (ІCM)! Запрошуємо вас відвідати даний захід та поширити інформацію серед студентів, аспірантів, викладачів та адміністративних працівників ваших факультетів/інститутів! Детальну інформацію про проекти ви можете знайти за посиланнями відділу академічної мобільності: https://www.mobilnist.kpi.ua/https://www.facebook.com/KPImobility/  

Рекламна поліграфія. Нові тенденції та перспективи

Ср, 08/11/2017 - 09:27
    Запрошуємо до участі у науково – практичному семінарі за участю вітчизняних виробників, студентів і аспірантів Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Семінар відбудеться 29 листопада 2017 р. о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Металістів, 5 А, корпус № 31. Програму семінару, вимоги до оформлення тез та заявку на участь можна отримати за посиланням.

Ярмарок вакансій «be Ahead. Осінь 2017»

Ср, 01/11/2017 - 10:17
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує до участі у Ярмарку вакансій «be Ahead. Осінь 2017», який проводитиметься 9 листопада 2017 року на території університету (Адреса заходу: Київ, вул. Борщагівська, 136, корпус 18, хол 2-го поверху). На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Запрошені компанії/підприємства: KOSTALSMART businessKPMGDentsu Aegis Network UkraineAB InBevДатагрупIT-InterpriseПАТ "КИЇВЕНЕРГО"Державне підприємство "Документ"Procter and GambleBRYCEN Co.Ltd.Variosecure, Inc.Axrossroad Co.,LtdSirin SoftwareShkola 1010. SofthemeMaterialiseUnileverАльфа-Банк Україна та УкрсоцбанкVega telecom Перший БІТJTI (Japan Tobacco International)ТОВ «ТІКЕТС.ЮЕЙ»ПрАТ «Вентиляційні системи»British American Tobacco UkraineДочірне підприємство «Кондитерська корпорація Рошен»Carlsberg UkraineEPAMТовариство з обмеженою відповідальністю "ТАНГРАМ УКРАЇНА"Innoware1+1 медіаSigma Software UniversityUbisoftSmart GroupRing UkraineUnitybarsLANETINDITEX UKRAINE

Презентація стипендіальної програми "Завтра.UA"

Пт, 27/10/2017 - 10:21
1 листопада 2017 року о 14:30 в 109 аудиторії 7 корпусу представники Фонду проведуть презентацію стипендіальної програми "Завтра.UA"для студентів КПІ імені Ігоря Сікорського.Всі подробиці тут.  

Міжнародна науково-технічніа конференція «Друкарство молоде»

Чт, 19/10/2017 - 09:48
Запрошуємо до участі у 18-й Міжнародній науково-технічній конференції студентів і аспірантів Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» «Друкарство молоде», яка відбудеться у Києві 17–19 квітня 2018 року. Інформаційне повідомлення, вимоги до оформлення тез та заяву можна знайти тут.

Прийом статей до збірника «Технологія і техніка друкарства»

Чт, 19/10/2017 - 09:42
  До уваги професорсько-викладацького складу та молодих науковців: продовжується прийом статей в чергові числа збірника наукових праць ВПІ «Технологія і техніка друкарства», що виходить щоквартально. З більш детальною інформацією щодо вимог оформлення статей, їх подачу через сайт та архівом номерів збірника можна ознайомитись на сайті http://ttdruk.vpi.kpi.ua та в редакції збірника (кім. 82, корп. № 8, відповідальний секретар доцент Зоренко Оксана Володимирівна).

Програми академічної мобільності

Ср, 04/10/2017 - 11:32
Програми академічної мобільності для викладачів, студентів та аспірантів

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ АСПІРАНТІВ ВПІ 1 КУРС

Пт, 29/09/2017 - 08:20
  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВПІ 1 КУРС (PhD) на 1 семестр 2017/2018 н. р.    
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій