Ви є тут

Студентський санаторій-профілакторій НТУУ “КПІ” чекає на вас!


Кампус КПІ, Корпус № 33

Головний лікар: Латенко Євген Іванович
Адреса: Київ-56, вул. Борщагівська, 146, корпус № 33
тел: 204-83-73

Набридли домашні проблеми та суєта?
Вічно немає часу навіть приготувати поїсти?
Здоров'я оголосило бойкот?
Якщо ти відповів “Так”, то ми допоможемо знайти вихід!
Студентський санаторій-профілакторій НТУУ “КПІ” – ось те, що тобі реально допоможе!
Давайте разом оцінимо перевагу цієї установи.

Знайома проблема, коли в КПІ викладачі хочуть від тебе більшого, ніж ти можеш зробити, а тут ще й вдома батьки, немов “з ланцюга зірвалися”, і ти головна кістка на цьому банкеті. Звідси й депресії, які позначаються і на навчанні, і на твоєму здоров'ї. А коли ти приходиш з пар, тренування або роботи, валишся на ліжко, а в твоєму шлунку голод, немов революція якась. І в холодильнику – “шаром покоти”, навіть крихточок немає – все ще минулого тижня доїв. Або коли настає час “Х” – сесія, тоді взагалі нікуди діватися. Коли за тобою учбові “хвости” тягнуться, а тут ще й домашній клопіт, роздратована атмосфера і вічні нагадування батьків про те, який ти неук.

Ще гірше, якщо ти живеш у гуртожитку, де дні народження і вечірки, що діють за принципом: “поважаєш – пий”. Зовсім немає сну і спокою. І сидиш всю ніч за столом, як сова на чергуванні; сірники віка підпирають, допита остання чашка кави, увірвався останній терпець. А з ранку ти нагадуєш нову незвідану істоту, яка ледве подає ознаки життя. Звідси і міфи про марсіан і сніжних людей – студенти це студенти!

А якщо і здоров'я шкутильгає, або взагалі оголосило бойкот твоєму організму, та ще й у зовсім невідповідний момент – треба вчитися, а тут прикрий кашель і температура, немає часу навіть аскорбінку купити, та й грошей немає – бідне студентське життя! І ці постійні запізнення через брак часу. Вічно то одне забудеш, то інше. І, як завжди, найпотрібніше в найневідповідніший момент.
А дівчатам – це взагалі проблема вранішня, тільки на макіяж витрачається година. А проїзд з дому до КПІ? І, здавалося б, що вже зовсім нікуди діватися від цих проблем.

Саме час вживати кардинальних заходів, а то може бути пізно. Вирішення всіх цих проблем – заїхати до студентського санаторію-профілакторію КПІ!

Міркуй сам! Майже на місяць твоє бунтівне життя стає раєм в мініатюрі. Ти тільки уяви собі, що майже на місяць можна забути про стомливий маршрут “Домівка – КПІ”, про домашню суєту і “теплі” стосунки з батьками; диво-продукт “Мівіна” теж відійде на другий план. Ну і, звичайно ж, санаторій стане рятівним кругом для твого здоров'я.

А зараз про все це докладніше. Санаторій-профілакторій Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” розрахований на 300 місць, з них 220 стаціонарних і 80 амбулаторних. У здравниці є фізіотерапевтичне, бальнеологічне, гінекологічне, стоматологічне відділення, масаж. Усі кабінети оснащені необхідним сучасним устаткуванням.

Фізіотерапевтичне відділення складається з 5 кабінетів, електросвітлолікування, інгаляторія, водолікарні; оснащено сучасною фізіотерапевтичною апаратурою для лікування низькочастотним ультразвуком і магнітолазером. Тут здійснюють лікування і профілактику захворюваннь шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, ЛОР-захворювань, міозитів, хронічних захворювань суглобів, гінекологічних захворювань. При простудних захворюваннях, гострих і хронічних захворюваннях носоглотки, для підвищення імунітету, профілактики гострих респіраторних захворювань.

Масажна кушетка “Релакс” при захворюваннях хребту та суглобів.

Апаратура для лікування біодинамічними струмами для лікування і профілактики таких захворювань, як радикуліти, невралгії, захворювання суглобів, хребта, келоїдних рубців.

Апарати для лікування електросном застосовуються для лікування вегето-судинної дистонії, при порушеннях сну, після черепномозкових травм.

Апарати для лікування високочастотними хвилями – для лікування невралгій, отитів, гострих і підгострих ринітів, синуситів, ларингітів, фурункульозу, бронхітів, пієлонефритів.

Інгаляторій – профілактика і лікування захворювань органів дихання.

Маніпуляційний кабінет – проводяться ін'єкції: внутрішньовенні, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенно-краплинні вливання.

Водолікарня – ванни: загальні соляні, ароматичні (хвойні), соляно-хвойні. Душі: струєвий, циркулярний. Ванни і душі застосовуються з лікувально-профілактичною метою, при захворюваннях опорно-рухової системи, алергічних захворюваннях, частих простудних захворюваннях, захворюваннях серцево-судинної системи, шкіри, травного тракту, хронічних захворюваннях печінки.

Стоматологічний кабінет – проводиться обстеження, профілактика і лікування стоматологічних захворювань за допомогою сучасного устаткування, сучасних методик лікування і матеріалів.

  1. Карієс.
  2. Пульпіти.
  3. Періодонтит.
  4. Захворювання слизистої оболонки ротової порожнини.
  5. Фото-реставрація.
  6. Вирівнювання зубного ряду.
  7. Професійне чищення зубів.

Гінекологічний кабінет. У кабінеті представлена і використовується сучасна медична апаратура, комп'ютерна діагностика гінекологічних захворювань.

Кольпоскопія з виведенням зображення на екран комп'ютера з 8,12,20-кратним збільшенням патологічно змінених тканин.

Лікування, діагностика, профілактика запальних захворювань, захворювань, що передаються статевим шляхом, дисгормональних захворювань. Захворювання шийки матки (ерозії, дисплазії шийки матки 3-х ступенів). За допомогою відеосистеми і комп'ютерного устаткування контролюється динаміка лікування захворювань.

Проводяться маніпуляції: діатермокоагуляція, кріодеструкція, конусовидне посічення шийки матки.

Усі медичні послуги входять у вартість путівки та призначаються лікарями залежно від стану здоров'я пацієнта.

І після всього почутого ти ще тут? Ти ще думаєш?!! Сумніви геть! Час оформляти путівку в санаторій-профілакторій. Поквапся, а то можеш не встигнути. Тим більше, що така можливість у тебе всього одна на календарний рік. А де ще ти знайдеш такий спектр послуг і море задоволень, ще й майже задарма.

Заяву про надання путівки необхідно подати до профспілкового бюро свого факультету (при собі необхідно мати профквиток).

Путівки видаються у кімнаті №10 профкому студентів НТУУ “КПІ” згідно з рішенням профбюро факультету (списком факультету). За один день до початку заїзду видача путівок припиняється.

Марина Мазур, інструктор профкому студентів

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій