[10–13.10.2017] VІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

Sikorsky Challenge 2017

10-13 жовтня 2017 року на базі Національного технічного університету України «Київський  політехнічний  інститут  імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017».

Це одна з найголовніших і вже традиційна щорічна подія в сфері інноватики України. Фестиваль збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки й надання авторам кращих з них сприяння у їх комерціалізації, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у ньому беруть як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті.

У рамках Фестивалю відбудуться:

Авторські колективи проектів-переможців конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів. Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018» зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях КПІ ім. Ігоря Сікорського та інститутів НАН України, а найкращі з них навесні 2018 р. представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у США.

Урочисте відкриття Фестивалю відбудеться в Центрі культури і мистецтв КПІ імені Ігоря Сікорського 10 жовтня. Початок о 15:30.

Урочиста церемонія оголошення і нагородження переможців конкурсів відбудеться в Центрі культури і мистецтв КПІ імені Ігоря Сікорського 13 жовтня. Початок об 11:00.

Программа Фестивалю  - див додаток.