18 грудня в НТУУ «КПІ» було офіційно відкрито в’їзну групу – архітектурну споруду на в’їзді на територію університету з вулиці Янгеля на Паркову алею.

Ідея щодо її зведення виникла вже давно. Подібні арки перед входом на територію мають багато відомих європейських університетів. Іноді вони навіть є однією із своєрідних візитівок деяких вишів.

Зусиллями працівників КПІ та за допомогою народного депутата України Дмитра Андрієвського протягом трьох місяців з моменту створення проекту арка на в’їзді до університетського кампусу була збудована. Зазначимо, що її виконано в стилі навчальних корпусів, які вже понад сто років прикрашають цю територію. Та ще й з жовтої «київської» цегли – матеріалу, якому надавали перевагу київські зодчі в часи заснування університету. Ажурний металевий звід арки завершує герб КПІ.

Отже, маємо ще один візуальний символ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».