Про КПІ з любов'ю... [говорять героїні сьогоднішньої публікації – студентки ФММ]

...говорять героїні сьогоднішньої публікації – студентки ФММ, утім, як і кожний студент чи спів­робітник нашого університету. Не секрет, що дівчата на ФММ – гарні та розумні. Мабуть, під стать своїм викладачам.

Попов Антон. На ФЕЛ досліджують здоров'я людини

У складі Київського політехнічного є підрозділи, без яких неможливо уявити технічний університет: машино- та приладобудування, хімічних та енергетичних технологій, радіотехніки та електроніки тощо.

Ярмарок професій в КПІ

8 листопада в НТУУ «КПІ» пройшов традиційний ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці». Цей ярмарок є своєрідним майданчиком, який дає змогу зустрітися роботодавцям, зацікавленим у кваліфікованих фахівцях, і представникам факультетів і інститутів КПІ, які готують таких працівників.

Наукові читання до 120 - річчя від дня народження Дмитра Лоренцо

6 листопада в КПІ відбулися чергові, сорок четверті наукові читання з циклу «Видатні конструктори України». Присвячені вони були 120-річчю від дня народження Дмитра Миколайовича Лоренцо (04.11.1892 – 21.07.1968) – випускника КПІ 1921 року, відомого інженера - вагонобудівника, засновника і, впродовж 24 років, головного конструктора КБ Уралвагонзаводу.

Тиждень відкритого доступу в НТБ

25 жовтня 2012 р. в рамках Міжнародного тижня відкритого доступу, який відзначався 22-28 жовтня світовою академічною спільнотою вже вп'яте, в Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" відбувся науково-практичний семінар "Ініціативи відкритого доступу та їх впровадження в НТУУ "КПІ".

Приладобудівному факультету – 50!

Завершилися урочистості з нагоди 50-річчя ПБФ: пройшли наукові конференції, святкові заходи, відбулося урочисте засідання Вченої ради. На адресу колективу надійшли дружні привітання, побажання та подарунки.

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.